Rekonstruojant kelią, neišvengiami laikini nepatogumai

kelio darbai link jurbarko
Nuotr. Valstybinės reikšmės kelio Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas 11 km ilgio ruože šiuo metu pats darbų įkarštis, tad eismo sutrikimai neišvengiami.

Pastaruoju metu tam tikrų nepatogumų patiria vairuotojai, vykstantys į Jurbarką, kadangi valstybinės reikšmės kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas šiuo metu pats darbų įkarštis – 11 km ilgio kelio ruože vykdomi remonto darbai.
 
Lietuvos automobilių kelių direkcija yra pasirašiusi sutartį su konkursą laimėjusia ir darbus vykdančia UAB „Alkesta“. Kelio rekonstrukcijos metu bus praplatintas kelias, įrengtos perlaidos ir sutvarkyti inžineriniai tinklai, paklotas naujas asfaltas. Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas kelio ruožo rekonstrukcija kainuos 6,5 mln. eurų.

Šiuo metu remontuojamo kelio atkarpoje įrengti keturi laikini automobilių eismą reguliuojantys šviesoforai. Darbus vykdanti bendrovė „Alkesta“ kelio remonto darbus planuoja baigti šių metų pabaigoje, lapkričio mėnesį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.