baneris leidinys

neigaliuju parodaPraėjusį ketvirtadienį Šakių rotušėje atidaryta Šakių sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centro lankytojų kūrybinių darbų paroda, kurioje visi darbai – iš laikraščių.
 
Nuotr. Centro lankytojai ir parodos autoriai džiaugėsi jiems parodytu dėmesiu.
 
Sutrikusio intelekto žmonių dienos centrą lankantys neįgalieji ne kartą yra pristatę savo veltus, pieštus ar lipdytus darbelius. Šįkart paroda išsiskyrė tuo, kad visi darbeliai sukurti iš laikraščių. Parodoje pristatyti įvairūs krepšeliai, vazos, pintinės, skrybėlės, piešinių rėmeliai, dekoracijos. Tokia technika reikalauja nemažo kruopštumo – reikia prisukti ir privynioti nemažai laikraščių, kad iš jų galėtum konstruoti norimą daiktą.

Centro socialinė darbuotoja Ingrida Kazlauskienė susirinkusiesiems kalbėjo, kad kūryba skatina mąstymą, individualumą, kruopštumą, savęs pažinimą, todėl centro lankytojai ir skatinami kurti. Moteris dėkojo visiems juos palaikantiems ir skatinantiems nesėdėti vietoje, kurti, nes centro lankytojams ypač svarbu jausti supratimą.

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Šakių viltis“ pirmininkė Roma Dėdynienė džiaugėsi, kad neįgaliųjų darbai išplaukė į platesnius vandenis – paroda rotušėje surengta pirmą kartą, tad darbelius pamatys, galės įvertinti kur kas daugiau žmonių. R. Dėdynienė tikino, kad nebus per daug užsiėmimų ir tokio pobūdžio renginių – svarbu išvysti bei parodyti, ką geba neįgalaus žmogaus rankos.

Gražiausius žodžius bei linkėjimus centro lankytojams skyrė savivaldybės administracija, Šakių seniūnas Alfonsas Jakas. Centro lankytojus apdovanojo ir patys darbuotojai, tad nuo jų veidų nedingo šypsenos ir pasididžiavimas, kad žmonės džiaugiasi jų darbais. Jurgita Dėdynaitė susirinkusiems padeklamavo eilėraštį, o muzikinę programėlę dovanojo mažosios atlikėjos Lauryna ir Gabrielė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos