baneris leidinys

Minint Tarptautinę muzikos dieną, kuri pasaulyje pradėta minėti kompozitoriaus Dmitrijaus Šostakovičiaus iniciatyva, Sintautų kultūros centre surengtas tradicinis Muzikos vakaras, į kurį buvo pakviestas Šakių gitaristų klubo vadovas Arūnas Danielius.
 
Muzikos vakaras prasidėjo simbolinio smuiko rakto – žvakės uždegimu ir eilėmis. „Muzika – tai ko tu niekada nepasakysi žodžiais... Muzika – tai kelias į kiekvieno žmogaus sielą... Muzika – tai visas pasaulis... Muzika – tai, be ko aš gyventi negaliu... Jei kartą atvėrei duris į muzikos pasaulį – niekada jų neuždaryk...“ Šie žodžiai visus renginio dalyvius privertė susimąstyti. Abejingų nebuvo. Nors ne kiekvienas gali suprasti šių žodžių prasmę, tačiau tik mylintis muziką ir savo gyvenimo be jos neįsivaizduojantis žmogus gali pasakyti, kas yra muzika.

Šakių gitaristų klubo vadovas Muzikos vakarą suvirpino gitarų skambesiu. Jis atliko keletą kūrinių ir savo pasirodymą baigė daina „Paukščiai“, kuriai eiles  parašė šviesios atminties maestro Vytautas Kernagis. Pirmoji atlikėja Sigita Duobaitė pristatė grupės Scorpios „Rock you like a hurricane“ kūrinį. Kadangi muzikos vakaras buvo skirtas ne tik muzikai, bet ir eilėms, kūrybai, todėl skaitovė Aldona Lenartavičienė deklamavo eiles: „Iš širdies į širdį“, „Tėvų palaima amžina“, „Taip mane mokė“, „Toks gyvenimas“, skirtas muzikai bei gyvenimo pamąstymams. Šiame muzikos paminėjime pasirodė seserys Ieva ir Sigita Duobaitės. Ieva atliko dvi dainas: JAV atlikėjos Anastacios „I‘m outta love“ ir grupės „Foster the People“ „Pumped up kicks“ kūrinius, o Sigita jai pritarė gitara.

Renginiui baigiantis, debiutavo jauniausios vakaro atlikėjos Raminta Šuopytė ir Silvija Adomavičiūtė su daina „O mes vaikai“. Nors mergaitės buvo nedrąsios, tačiau joms viskas dar ateityje. Atsidėkodami kultūros centro darbuotojai, vakaro svečiui ir dalyviams įteikė padėkas bei simbolines atminimo dovanėles.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos