baneris leidinys

Trečiadienį Seime vyko savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų įkūrimo 25-mečio paminėjimui skirta konferencija.
 
Šiame renginyje dalyvavo savivaldybių kontrolieriai, merai ir kontrolės komitetų pirmininkai. Šakių rajono savivaldybei konferencijoje atstovavo savivaldybės kontrolierė Asta Domeikienė bei Kontrolės komiteto pirmininkas Mindaugas Tarnauskas.

Renginio pradžioje savo sveikinimus perdavė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius bei Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas Valentinas Bukauskas. Apie savivaldybių kontrolės ir audito raidą kalbėjo savivaldybių kontrolierių asociacijos prezidentas Juozas Vaičiulis.
 
Konferencijoje dalyvavo nemažai pranešėjų iš užsienio. EURORAI (Europos regionų išorės audito institucijų organizacija) prezidentas iš Austrijos Klaus P. Behnke skaitė pranešimą apie Europos regionų išorės auditų institucijų veiklą. Lenkijos auditorių rūmų prezidentė G. Vrubleskaja kalbėjo apie Lenkijos regionų auditų rūmų darbinę veiklą ir patirtį savivaldoje. Norvegas Per Olav Nilsen pristatė Norvegijos savivaldybių kontrolierių asociacijos patirtį audituojant savivaldybes.

Vėliau vyko kontrolės ir audito tarnybų darbuotojų pagerbimas. A. Domeikienė už atsakingą ir rezultatyvų darbą gavo padėką iš Audito komiteto pirmininkės Jolitos Vaickienės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos