noriu8
Kad atostogų yra vienas maloniausių dalykų daugeliui žmonių, su tuo sutiktų visi. Tačiau atrodytų ir tai, kad būtent šis procesas turėtų būti puikiai pažįstamas visiems, kadangi visi esate turėję atostogas. Visgi, realybė kitokia – būtent apie atostogas galima pasakyti daug įdomių faktų, kurių, tikėtina dar nežino daugelis.
 
Dėmesį verta atkreipti į tai, kad daugumoje įmonių pasirinktas toks modelis, kuomet darbuotojui priklausančios atostogos dalijamos į dvi dalis: paprastai atostogaujama dvi savaites, ir po tam tikro laiko tarpo, dar dvi. Visgi, dėmesį verta atkreipti į tai, kad mokslininkai šiuo klausimu nėra pozityviai nusiteikę – jie teigia, kad geriausia, kai žmogus turi tris savaites nepertraukiamo poilsio. Būtent 21 diena yra tas laiko tarpas, kuomet žmogus visiškai pailsi, ir puikiai atsigauna tiek fiziškai, tiek emociškai.

Ne paslaptis ir tai, kad skirtingose šalys, atostogų trukmė yra skirtinga. Taigi, kur atostogauti galima ilgiausiai? Pasirodo, šiuo klausimu palankiausias pasirinkimas yra Suomija, kadangi čia atostogauti galima net 39 dienas.

Atrodytų, būtent atostogos yra tas laiko tarpas, kuomet reikia visiškai negalvoti apie darbą ir su juo susijusius reikalus bei pasinerti į nuotykių šėlsmą. Visgi, dėmesį verta atkreipti į tai, kad tikrai ne visiems žmonėms tai pavyksta padaryti – atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad net 86 procentai  per atostogas, negali nustoti galvoti apie darbą.

Ką veikti atostogų metu? Žinoma, pasirinkimų yra labai daug – galima keliauti, atlikti grožio bei sveikatingumo procedūras, skaityti knygas, daug bendrauti, o galbūt tiesiog atlikti nedidelį remontą savo namuose. Visgi, mokslininkai nustatė, kad viena geriausių veiklų, kuria vertėtų užsiimti per atostogas, yra maudynės. Pasirodo, būtent šios veiklos metu mūsų kūnas būna praturtinamas deguonimi bei net 90 mineralų. Taigi, maudykitės kuo ilgiau.

Taigi, kaip matyti, atostogos turi kuo nustebinti. Belieka tik pridurti, kad atostogauti būtina kiekvienais metais, tokiu atveju palaikysite geresnę savijautą. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad planuojat atostogas, verta užsukti į NoriuNoriuNoriu. Visų pirma, toks sprendimas jums padės sutaupyti labai daug laiko, kadangi patikusį kelionės pasiūlymą įsigysite vos per kelias minutes, metu neišeidami iš namų, taigi, kur kas daugiau laiko turėsite kelionei pasiruošti. Tačiau ir tai dar ne viskas – verta pabrėžti, kad poilsio pasiūlymų pasirinkimas yra toks didelis, kad visai nesvarbu, kokie  yra jūs pageidavimai: norite atostogauti tik su antra puse ar su draugais;  tik kelias diena ar kelias savaites, bet kokiu atveju raiste sau tinkamiausią sprendimą. Na, ir, žinoma, svarbu akcentuoti, kad su NoriuNoriuNoriu yra labai paprasta laikytis numatyto biudžeto: galėsite  nusistatyti kainų rėžus, o taip pat – visuomet raiste puikių pasiūlymų su akcija.

Tad pradėkite planuoti atostogas – tai vienas maloniausių užsiėmimų.

Užs.nr.d-0196

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos