taupus sildymo sprendimai
Svarstote, kokia šildymo sistema būtų geriausia jūsų namams? Nuo dujų iki saulės kolektorių – pateikiame įvairių galimų šildymo sistemų apžvalgą, įskaitant tinkamų namų tipus.
 
Turint tiek daug skirtingų namų šildymo sistemų, kuri jūsų namams yra geriausia? Dujinis centrinis šildymas yra labiausiai paplitęs Anglijoje, Škotijoje ir Velse, tačiau daugiau nei vienas milijonas namų nėra prijungti prie dujų tinklo. Tai dažniau pasitaiko kaimo vietovėse ar daugiabučiuose. Šiaurės Airijoje 70% namų šildoma alyva. Gamtinės dujos tapo prieinamos tik 1996 m., pradedant Didžiajame Belfaste ir Larne. Išjungus dujotiekį galima šildyti SND, alyva ir elektra. Jei paveldėjote vieną iš šių centrinio šildymo sistemų, skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie savo namų šildymo sistemą.

Paaiškinsime įvairias jūsų namų šildymo sistemas, įskaitant atsinaujinančią energiją, ir kaip galite sumažinti sąskaitas. Sunaudoti mažiau energijos yra lengviausias būdas sumažinti sąskaitas. Jei jūsų namas yra prijungtas prie nacionalinio dujų tinklo, dujomis kūrenama centrinio šildymo sistema paprastai yra pigiausias jūsų namų šildymo pasirinkimas. Galite sutaupyti pinigų ilgalaikėms eksploatacinėms išlaidoms, pasirinkę patikimą, efektyvų katilą. Patikrinkite geriausių katilų modelius, pasak katilų savininkų ir inžinierių, taip pat išsiaiškinkite, kurių prekių ženklų geriau vengti. Greitas ir paprastas būdas sumažinti šildymo sąskaitas yra naudoti šildymo valdiklius (termostatus), kad sumažintumėte suvartojamos energijos kiekį. Norėdami sužinoti keletą paprastų patarimų, kaip sutaupyti pinigų, žr. mūsų katilo valdiklių ir termostatų vadovą.

Biomasės šildymo sistemos, alternatyva dujoms, elektrai ar alyvai. Jie sudegina organines medžiagas, tokias kaip malkos, ivairūs briketai ar medžio granulės, kad gautų šilumą ir tiektų karštą vandenį. Daugelis žmonių perka malkomis kūrenamą krosnį, kad padėtų savo svetainę padaryti jaukesnę. Bet jūs taip pat galite prijungti viryklę prie katilo, kad šildytumėte karštą vandenį ir likusį savo būstą.

Šiais laikais populiari šildymo sistema yra šilumos siurbliai. Priklausomai nuo to, ko jums reikiam galite rinktis oras-oras arba oras-vanduo šilumos iurblius. Tai taip pat geras ir pakankamai taupus šildymo būdas naujuose, gerą šiluminę varžą turinčiuose namuose.

Daugiau skaitykite intertetinėje parduotuvėje.

Užs.nr.d-0209

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos