baneris leidinys

Praėjusį savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko paroda „Mokykla 2017“, kur dalyvavo ir mūsų rajono atstovai.

Sėkmės istorija dalijosi Plokščių mokykla-daugiafunkcis centras. Plokštiečiai pristatė savo veiklos patirtis – „Mokykla be sienų. Mokykla ir bendruomenė. Ką jos reiškia viena kitai?“
 
Minėta paroda yra švietimo metų renginys, kuriame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi visa švietimo bendruomenė, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Lietuvos muziejų asociacija kvietė parodos lankytojus lankytis muziejų edukaciniame stende MuMo („Muziejus – Mokyklai“). Penktadienį stende pasirodė Zanavykų muziejaus darbuotojos. Jos kvietė apsilankyti Zanavykijoje, pristatė muziejaus edukacines programas, skirtas vaikams ir suaugusiems, muziejuje naudojamas mokymo priemones.

Paroda kiekvienais metais turi savitą raišką. Šių metų parodos šūkis – „Mokykla be sienų“. Stipriausiai renginyje plėtojama „Geros mokyklos“ tema, skatinanti pagalvoti apie savo mokyklą, padrąsinanti ir įkvepianti pažvelgti į mokyklą naujai. Parodos stenduose, seminaruose ar praktikų pristatymuose – visur galėjai surasti idėjų mokyklos kaitai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos