baneris leidinys

Sumušė
Sausio 15 dieną,  apie 15.30 val., Sintautų seniūnijos Veršių kaimo Laisvės gatvėje iš matymo pažįstamas jaunuolis be priežasties pargriovė ant gatvės grindinio mažametį E. Š., gyvenantį tame pačiame kaime, ir koja įspyrė į kairį žandą, sprandą ir nugarą. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė. Jam išduotas siuntimas pas teismo medicinos ekspertus patirtiems sužalojimams nustatyti.

Smurtas šeimose
Sausio 16 dieną, 17.15 val., į E. G. nuomojamus namus, esančius Sintautų seniūnijos Užsienių kaime, atėjęs buvęs sugyventinis V.U., dabar gyvenantis Lukšiuose, sukėlė sąmyšį. Mažamečio sūnaus akivaizdoje vyriškis virtuvėje ėmė mėtyti daiktus, iškeikė E. G. necenzūriniais žodžiais, trenkė jai kumščiu per galvą ir tąsė už plaukų, spardė kojomis ir grasino ją nužudyti. Po incidento E.G. buvo pristatyta į Šakių ligoninės priėmimo skyrių. Po medikų apžiūros E.G. buvo išleista į namus, jai išduotas siuntimas pas teismo medicinos ekspertus sužalojimams nustatyti. Agresyvusis V. U. uždarytas į Šakių policijos komisariato areštinę.

Sausio 17 dieną, apie 21 val., į Šakių rajono policijos komisariatą kreipėsi Kidulių seniūnijos Mozūriškių kaimo gyventoja R. K. Ji pranešė, kad jos sutuoktinis G. K.,  gyvenantis tuo pačiu adresu, grasino jai sulaužyti žandikaulį, tampė už plaukų ir bandė suduoti kumščiu per veidą. R. K. medikų apžiūros atsisakė.

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos informuoja, įsigaliojus Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymui, per mėnesį, nuo 2011 metų gruodžio 15 dienos iki 2012 metų sausio 16 dienos šalies policijoje užregistruoti 3 483 pranešimai apie galimą smurtą artimoje aplinkoje. Nustačius smurto artimoje aplinkoje atvejus, pradėti 1 149 ikiteisminiai tyrimai. 326 atvejais buvo atsisakyta pradėti ikiteisminį tyrimą. Pradėtuose ikiteisminiuose tyrimuose didžiausią dalį nukentėjusiųjų nuo smurto sudaro moterys - 936, nepilnamečiai - 113, vyrai - 94. Pradėtuose ikiteisminiuose tyrimuose, susijusiuose su smurtu artimoje aplinkoje, 839 įtariamieji yra vyrai, 46 įtariamosios yra moterys, trys įtariamieji yra nepilnamečiai.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos