baneris leidinys

Daugelio eismo įvykių priežastimi tampa lėta reakcija ir per vėlai nuspausti stabdžiai. Rajone užfiksuoti du tokie atvejai, kuomet į automobilį iš galo atsitrenkė nespėjęs sustabdyti kitas automobilis ir motociklininkas.

Liepos 3 dieną, apie 18.30 val., V. Kudirkos gatvėje, Šakiuose, automobilis OPEL MERIVA, vairuojamas pilietės A. M., važiuodamas Kauno kryptimi, sustojo praleisti priekyje važiavusį automobilį, kuris suko į kairę. Į sustojusio A. M. automobilio galą atsitrenkė iš paskos važiavęs BMW 318, vairuojamas pilietės J. A. Eismo įvykio metu buvo apgadinti abu automobiliai, užpildyta eismo įvykio deklaracija. Liepos 4-ąją, pasijutusi blogai, A.M. kreipėsi į Griškabūdžio ambulatoriją.

Toks pat eismo įvykis užfiksuotas ir po kelių dienų, tik šį kartą – į pristabdžiusį automobilį atsitrenkė motociklas. Liepos 8 dieną, apie 13.30 val., kelio Pilviškiai-Šakiai-Jurbarkas, Judrių kaimo, Kidulių seniūnijos ribose, motociklas YAMAHA XVS 1100, vairuojamas marijampoliečio D. S., važiuodamas Šakių kryptimi, atsitrenkė į pristabdžiusį, ta pačia kryptimi važiavusį automobilį RENAULT SAFRANE, vairuojamą vilniečio V. G. Nuo smūgio motociklas išvažiavo į dešinįjį kelkraštį ir apsivertė. Eismo įvykio metu susižalojo motociklą vairavęs D. S. Tolimesniam gydymui D. S. buvo išvežtas į Kauno klinikas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos