Šakių kultūros centro rekonstrukcijai trūksta pinigų

Pirmadienį rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas bei Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė lankėsi Kultūros ministerijoje.

Savivaldybės atstovai Ministerijoje susitiko su Kultūros ministru Šarūnu Biručiu. Vizito tikslas buvo konkretus ir aiškus – Šakių kultūros centro rekonstrukcijos darbams trūksta pinigų. Jau dabar darbus atliekančiai UAB „Rūdupis“ skola siekia beveik 200 tūkst. eurų. Tiesa, ministras nieko konkretaus nepažadėjo – jei iki metų pabaigos liks neįsisavintų lėšų nuo kitų savivaldybių įgyvendinamų projektų, tuomet dalį jų būtų galima paskirti rekonstrukcijos įsiskolinimams padengti.
 
„Labai sudėtingi dalykai. Darbų atlikta daug daugiau nei sumokėta, o lėšų metų pabaigoje nėra. Konkrečių pažadų iš ministro neišgirdome. Nežinau, kaip spręsime šią problemą“, – teigė rajono savivaldybės meras.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.