Šakių kultūros centro rekonstrukcijai trūksta pinigų

Pirmadienį rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas bei Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė lankėsi Kultūros ministerijoje.

Savivaldybės atstovai Ministerijoje susitiko su Kultūros ministru Šarūnu Biručiu. Vizito tikslas buvo konkretus ir aiškus – Šakių kultūros centro rekonstrukcijos darbams trūksta pinigų. Jau dabar darbus atliekančiai UAB „Rūdupis“ skola siekia beveik 200 tūkst. eurų. Tiesa, ministras nieko konkretaus nepažadėjo – jei iki metų pabaigos liks neįsisavintų lėšų nuo kitų savivaldybių įgyvendinamų projektų, tuomet dalį jų būtų galima paskirti rekonstrukcijos įsiskolinimams padengti.
 
„Labai sudėtingi dalykai. Darbų atlikta daug daugiau nei sumokėta, o lėšų metų pabaigoje nėra. Konkrečių pažadų iš ministro neišgirdome. Nežinau, kaip spręsime šią problemą“, – teigė rajono savivaldybės meras.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.