Paminėjo Pagyvenusių žmonių dieną

pagyvenusiu sventeSima KAZARIAN
 
Penktadienį Šakiuose paminėta Pagyvenusių žmonių diena. „Ačiū, kad jūs čia, kad glaudžiamės arčiau vienas kito“,- tarė susirinkusiems senjorams Šakių pagyvenusių žmonių ir II Pasaulinio karo veteranų organizacijos pirmininkas Jonas Bosas.
 
Nuotr. Pagyvenusių žmonių dieną rajono senjorai sutiko kultūros centro salėje. Jiems daug kartų buvo linkima sveikatos.
 
J. Bosas paskaitė eilių apie senatvę, kad nesustabdomas laiko ratas skuba jaunystę iškeitęs į senatvės išmintį. „Pabūkime ilgiau kartu ir pagyvenkime dar, nors vis mažiau lieka ateities ir daugiau praeities“,- kalbėjo J. Bosas, kuris papasakojo ir Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos įkūrimo istoriją, iš kurios jis ir Albina Skladienė gavo Padėkos raštus.

Savo kalbą J. Bosas užbaigė triskart palinkėdamas sveikatos ir prašydamas Dievo palaimos visiems pagyvenusiems žmonėms. Sveikatos linkėjo ir visi kiti svečiai, atvykę pasveikinti senjorų. Rajono meras Juozas Bertašius teigė, kad džiaugiasi ir didžiuojasi visais senjorais. „Padėkite vaikams nepalūžti, susivaldyti, kaip patys tai sugebate, nes perėjote sunkų gyvenimo kelią. Mes niekad neatsakome jums: sugalvojote važiuoti – važiuokite, sugalvojote baliavoti – baliavokite. Kitiems galima atsakyti, jums – niekada. Labai vertinu dabartinį jūsų vadovą J. Bosą, kuris niekada nesako: „Pavargau“. Tu, Jonai, dar esi jaunas, kai būsi 105 –erių – galėsi ilsėtis. Su tavimi gera bendrauti, tu žinai, kaip prieiti, kaip paprašyti“,- gyrė meras organizacijos pirmininką ir linkėjo, kad senjorų gyvenimo netemdytų tamsa, o visą žemišką gyvenimą lydėtų šviesa.

Su gėlėmis ir šakočiu pagyvenusius žmones atskubėjo pasveikinti Seimo narys Mindaugas Bastys, Socialinės apsaugos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė ir kitų įstaigų ir organizacijų atstovai. Padėkos raštus nuo mero įteikė Rima Rauktienė. Jais už nuoširdų darbą organizacijoje apdovanota Danutė Liudžiuvienė, Marija Žemaitienė, Irena Spranaitienė, Liuda Gailienė, Jūratė Navickienė ir Jonas Bosas.

Pora valandų pabuvę Kultūros centro salėje, pažiūrėję saviveiklininkų pasirodymus, visi susirinkusieji ėjo į Svetainę, kur galėjo sušilti, pasivaišinti, smagiai kartu pasibūti ir pasivaišinti Seimo nario Mindaugo Basčio šakočiu.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.