Gimė daugiau mergaičių

Praėjusį mėnesį rajone mirė 64 žmonės, gimė 19 naujagimių. Tarp praėjusį mėnesį gimusiųjų -12 mergaičių ir septyni berniukai. Vienas mažylis pasaulį išvydo užsienyje. Šakių seniūnijoje registruota daugiausiai – šeši gimimai, keturi – Kudirkos Naumiesčio, trys – Sintautų, du – Kriūkų seniūnijose. Po vieną naują gyventoją pasipildė Gelgaudiškio, Lekėčių, Žvirgždaičių seniūnijos ir Šakių miestas. Likusiose seniūnijose sausio mėnesį negimė nė vienas žmogus.

Pirmąjį metų mėnesį gerokai padaugėjo mirčių. Iš viso mirė 64 žmonės – 17 daugiau nei gruodį. Daugiau nei pusė visų mirusių rajono gyventojų buvo iš Šakių miesto – net 43. Šešerias laidotuves turėjo Kudirkos Naumiesčio, keturias – Gelgaudiškio, po trejas – Gelgaudiškio ir Lukšių seniūnijos. Tik Barzdų, Lekėčių, Sintautų ir Šakių seniūnijose praėjusį mėnesį nemirė nė vienas žmogus.

Šaltuoju metų laiku tuoktis nepopuliaru. Galbūt dėl šios priežasties sausio mėnesį susituokė tik trys poros. Santuoką nutraukė – 11 šeimų.

„Draugo inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.