Kuriuos kelius tvarkyti - spręs seniūnai

Tik tarybai patvirtinus šių metų rajono biudžetą, paaiškės, kokia dalis pinigų teks kelių tvarkymui seniūnijose. Prognozuojama, jog jų nebus daugiau nei pernai. Be to, žadama seniūnams perleisti teisę nuspręsti, kuriuos kelius tvarkyti pirmiau.  
 
Seniūnų susirinkime dalyvavusi laikinoji rajono savivaldybės Ūkio skyriaus vedėja I. Rudzkienė kalbėjo, kad svarstant, kuriuos kelius tvarkyti, bus pasikliaujama tik seniūno sprendimu. Į gyventojų klausimus, kodėl nesutvarkytas vienas ir kitas kelias, skyriaus specialistai neatsakinės. „Tai yra seniūnų funkcija. Mes galėsime tik padėti parengti programą“, - tvirtino I. Rudzkienė.

Savivaldybės administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis pridūrė, kad seniūnijoms bus išdalintos lėšos pagal gyventojų skaičių ir kelių ilgį, o seniūnai patys spręs, kur jas realizuoti. „Jokių kompromisų, kad prašė tą ar aną kelią sutvarkyti, nebus“, - tvirtino direktorius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.