Šakiuose nedarbas padidėjo

Mažiausias nedarbo lygis lapkričio mėnesį užfiksuotas Marijampolės savivaldybėje – 9,8 proc. Per mėnesį Šakių savivaldybėje nedarbas padidėjo 1,6 proc. Lapkričio mėnesį į darbo rinką rajone grįžo 207 asmenys. Daugiausia – 100 asmenų – suteiktos įdarbinimo paslaugos, dar 60 nusiųsta į aktyvios darbo rinkos politikos priemones, 47 pradėjo savarankišką veiklą, įsigiję verslo liudijimus iki 6 mėn. laikotarpiui. Darbo paieška nutraukta 134 asmenims.
 
Lapkritį Šakių skyriuje darbdaviai registravo 98 laisvas darbo vietas. Palyginus su praeitu mėnesiu, laisvų darbo vietų sumažėjo daugiau kaip 2 kartus.

Per mėnesį bedarbio statusas suteiktas 246 asmenims. Lyginant su praėjusiu mėnesiu, registracija Šakių savivaldybėje padidėjo 2,1 proc. Iš užsiregistravusių Šakių savivaldybės bedarbių – 65,0 proc. sudaro vyrai, 6,9 proc. - niekur nedirbę; 21,1 proc. – nedirbę dvejus ir daugiau metų; 24,0 proc. – vyresni nei 50 m.; 21,1 proc. – jaunimas iki 25 m. amžiaus.

Daugiausiai bedarbių užregistruota Barzdų  (23,7 proc.) ir Slavikų (18 proc.) seniūnijose. Mažiausiai bedarbių yra Kriūkų (6,4 proc.) ir Lekėčių (7,7) seniūnijose.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.