Rajono krepšinyje – įtikinamos pergalės

Savaitgalį Šakių rajono krepšinio lygoje (ŠKL) sužaistos aštuonerios varžybos pasižymėjo triuškinančiomis pergalėmis. Šeštadienio susitikimai vyko „Varpo“ mokyklos sporto salėje, sekmadienį rungtynės persikėlė į jaunimo kūrybos ir sporto centrą.
 
Šeštadienį Varpo pagrindinės mokyklos salėje vyko ketverios antrojo turo varžybos. „Valjona” įspūdingu taškų skirtumu (37:109) sutriuškino „Spartą”.

Antrose varžybose pirmąją pergalę  iškovojo „Nova”, įveikusi „Trigadą” (79:37).

Trečias varžybas žaidė „Kubiliai” prieš „Gotlybiškius“. Nuo pat pirmųjų minučių „Kubilių” krepšininkai nepaliko jokių vilčių priešininkams. Drausmingai gynęsi „Kubiliai“ į savo krepšį praleido tik 14 taškų (74:14).

Paskutinėse dienos varžybose susitiko antroji Griškabūdžio komanda „Spurtas” su pernai metų B lygos čempionu „Gelgaudiškis“. Griškabūdiečiai rezultatu 92: 54 palaužė gelgaudiškiečius.

Sekmadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre susigrūmė dvi naujos ŠKL komandos – „Skydas” ir  jungtinė komanda „JKSC-Varpas”. Rezultatu 84:57 varžybos laimėjo komanda „Skydas”.

Antrąsias varžybas sužaidusi „Splito“ komanda rezultatu 75:51 įveikė „Taurą“ ir iškovojo pirmąją pergalę.  

Mačas tarp „Vožtuvų” ir „Lasvės” ekipų baigėsi įtikinama pastarosios komandos pergale (46:78).  

Po įnirtingos kovos „Skveras” 3 taškų skirtumu (68:71) nusileido „Kriūkams“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.