Rajono krepšinyje – įtikinamos pergalės

Savaitgalį Šakių rajono krepšinio lygoje (ŠKL) sužaistos aštuonerios varžybos pasižymėjo triuškinančiomis pergalėmis. Šeštadienio susitikimai vyko „Varpo“ mokyklos sporto salėje, sekmadienį rungtynės persikėlė į jaunimo kūrybos ir sporto centrą.
 
Šeštadienį Varpo pagrindinės mokyklos salėje vyko ketverios antrojo turo varžybos. „Valjona” įspūdingu taškų skirtumu (37:109) sutriuškino „Spartą”.

Antrose varžybose pirmąją pergalę  iškovojo „Nova”, įveikusi „Trigadą” (79:37).

Trečias varžybas žaidė „Kubiliai” prieš „Gotlybiškius“. Nuo pat pirmųjų minučių „Kubilių” krepšininkai nepaliko jokių vilčių priešininkams. Drausmingai gynęsi „Kubiliai“ į savo krepšį praleido tik 14 taškų (74:14).

Paskutinėse dienos varžybose susitiko antroji Griškabūdžio komanda „Spurtas” su pernai metų B lygos čempionu „Gelgaudiškis“. Griškabūdiečiai rezultatu 92: 54 palaužė gelgaudiškiečius.

Sekmadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre susigrūmė dvi naujos ŠKL komandos – „Skydas” ir  jungtinė komanda „JKSC-Varpas”. Rezultatu 84:57 varžybos laimėjo komanda „Skydas”.

Antrąsias varžybas sužaidusi „Splito“ komanda rezultatu 75:51 įveikė „Taurą“ ir iškovojo pirmąją pergalę.  

Mačas tarp „Vožtuvų” ir „Lasvės” ekipų baigėsi įtikinama pastarosios komandos pergale (46:78).  

Po įnirtingos kovos „Skveras” 3 taškų skirtumu (68:71) nusileido „Kriūkams“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.