Lankytojus pasitinka atsinaujinę

jksc sale
Jaunimo kūrybos ir sporto centro administraciją džiugina sporto salės grindų renovacijos rezultatas, o jau ateinančią savaitę salę išbandys ir „Vytis-VDU“ krepšininkai. D. Pavalkio nuotr.

Jaunimo kūrybos ir sporto centras (JKSC) naująjį sezoną pradėjo atsinaujinęs – atnaujinta sporto salės danga, iš pagrindų sutvarkyta viena pirtis.
 
Pasak sporto centro direktorės pavaduotojo Pauliaus Puskunigio, sporto salės grindų renovacija išties džiugina. Jo vertinimu, darbai padaryti maksimaliai gerai. Jau ateinančią savaitę salę turėtų pakrikštyti krepšininkai – rugsėjo 21–22 d. planuojamos „Vyčio-VDU“ rungtynės.

Vasarą buvo rekonstruota ir sauna, kur teko viską atnaujinti iš pagrindų, mat ji realiai nuo įrengimo buvo nemačiusi remonto. Garinė pirtis remonto buvo sulaukusi kiek anksčiau, tad dabar abi pirtys atnaujintos. Sutvarkytos ir dušinės greta sporto salės.

Kaip patikslino P. Puskunigis, visi darbai atlikti iš savų lėšų, bendra jų vertė apie 40 tūkst. eurų.

Su valdžios atstovais susitikę JKSC administracijos vadovai dalijosi ateities planais, kad prie JKSC norėtų įrengti ir vis labiau populiarėjančios sporto šakos – padelio – aikštelę.

Be to, nuo rugsėjo startavo ir vaikams skirtos futbolo treniruotės, pranokusios bet kokius lūkesčius. Jeigu buvo svarstoma, kad į jas galėtų surinkti kiek daugiau nei 10 vaikų, tai į pirmąją treniruotę suplūdo apie 40 šia sporto šaka norinčių užsiimti vaikų nuo 5-erių iki 14 metų.

„Tikrai nesitikėjom. Manau, bus dvi amžiaus grupės, treniruotės, kurias ves treneris iš Kauno Giedrius Navikauskas, vyks du kartus per savaitę“, – sakė P. Puskunigis.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.