Trikovės čempionate skynė laurus

Rugsėjo 23d. Jonavoje vykusiame Lietuvos jėgos trikovės čempionate dalyvavo šeši Šakių sporto klubo „Fortūna“ sportininkai ir visi tapo čempionais.
 
Viltė Bakšinskaitė nugalėjo jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 52,5 kg. Viltės rezultatai: pritūpimas 52,5kg, štangos spaudimas 37,5 kg, atkėlimas 92,5 kg, suma 182,5 kg.

Atviroje (Open) amžiaus grupėje čempioniškai pasirodė klubo moterų komanda, iškovojusi pirmą komandinę vietą. Individualūs rezultatai: Oksana Rimkienė (svorio kategorija 52 kg): pritūpimas 115 kg, spaudimas 42,5 kg, trauka 122,5 kg, suma 280 kg. Ilona Kairaitytė (svorio kategorija 69 kg): pritūpimas 135 kg, spaudimas 70 kg, trauka 150 kg, suma 355 kg. Giedrė Vidžiūnienė (svorio kategorija 76 kg): pritūpimas 150 kg, spaudimas 70 kg, trauka 165 kg (naujas veteranų M2 Lietuvos rekordas), suma 385kg.

Jaunimo amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 74kg Lietuvos čempionu tapo Lukas Plaušinaitis. Jo rezultatai: pritūpimas 205kg, spaudimas 80kg, trauka 225kg, suma 510kg.

Šaunų komandos pasirodymą, pagerindamas tris Lietuvos rekordus (pritūpimo ir štangos atkėlimo veiksmuose bei trikovės sumoje) veteranų M2 grupėje, svorio kategorijoje iki 74 kg, užbaigė Vidmantas Baublys. Jo rezultatai: pritūpimas 180 kg, spaudimas 130 kg, trauka 185 kg, suma 495 kg.

Sportininkų treneris Rimantas Simokaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.