Trikovės čempionate skynė laurus

Rugsėjo 23d. Jonavoje vykusiame Lietuvos jėgos trikovės čempionate dalyvavo šeši Šakių sporto klubo „Fortūna“ sportininkai ir visi tapo čempionais.
 
Viltė Bakšinskaitė nugalėjo jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 52,5 kg. Viltės rezultatai: pritūpimas 52,5kg, štangos spaudimas 37,5 kg, atkėlimas 92,5 kg, suma 182,5 kg.

Atviroje (Open) amžiaus grupėje čempioniškai pasirodė klubo moterų komanda, iškovojusi pirmą komandinę vietą. Individualūs rezultatai: Oksana Rimkienė (svorio kategorija 52 kg): pritūpimas 115 kg, spaudimas 42,5 kg, trauka 122,5 kg, suma 280 kg. Ilona Kairaitytė (svorio kategorija 69 kg): pritūpimas 135 kg, spaudimas 70 kg, trauka 150 kg, suma 355 kg. Giedrė Vidžiūnienė (svorio kategorija 76 kg): pritūpimas 150 kg, spaudimas 70 kg, trauka 165 kg (naujas veteranų M2 Lietuvos rekordas), suma 385kg.

Jaunimo amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 74kg Lietuvos čempionu tapo Lukas Plaušinaitis. Jo rezultatai: pritūpimas 205kg, spaudimas 80kg, trauka 225kg, suma 510kg.

Šaunų komandos pasirodymą, pagerindamas tris Lietuvos rekordus (pritūpimo ir štangos atkėlimo veiksmuose bei trikovės sumoje) veteranų M2 grupėje, svorio kategorijoje iki 74 kg, užbaigė Vidmantas Baublys. Jo rezultatai: pritūpimas 180 kg, spaudimas 130 kg, trauka 185 kg, suma 495 kg.

Sportininkų treneris Rimantas Simokaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.