Narkotikų prevencijos paskaita „Žiburio“ gimnazijoje

paskaitaSpalio 9 dieną Šakių „Žiburio“ gimnazijoje vyko paskaita ,,Narkotikų prevencija ir aplinkos kontrolė mokyklose. Žala jaunam organizmui“.
 
Nuotr. Žiburiečiai paskaitoje klausėsi apie tai, kaip stengiamasi išgelbėti į narkotikų liūną įklimpusius žmones.
 
Paskaitą skaitė medicinos klinikos „Mirameda“ lektorius Tadas Počiūra. Lektorius, 22 metus dirbantis su psichotropines medžiagas vartojančiais pacientais, labai išsamiai, įdomiai, pasinaudodamas vaizdinėmis priemonėmis pasakojo, kaip ir kokiais metodais yra gelbstimi į narkotikų liūną įklimpę žmonės, kaip jie jaučiasi ir kur link veda toks pasirinktas gyvenimo kelias. Paskaitos pasiklausyti susirinko apie 300 gimnazijos moksleivių.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.