Plokštiečiai pateko į kitą protmūšio etapą

Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro komanda sėkmingai tęsia vasario 17 d. prasidėjusį  edukacinį konkursą – protų mūšį „Kartu mes Lietuva“.

Vasarį mokykloje  pirmame konkurso etape startavo trys  komandos. Nugalėtojų komanda kovo 10 d. dalyvavo antrajame etape – Marijampolės regiono mokyklų konkurse. Renginio metu netrūko jaudulio, azartiško įsijautimo, nusivylimo atodūsių ir… laimėjimo džiaugsmo. Mokyklos komanda – septintokai Tadas Bernotavičius ir Nojus Pilypaitis, aštuntokė Karolina Būdininkaitė ir dešimtokė Indrė Povilaitytė, mokytoja Gražina Kazarian ir mokinių tėvelių atstovė Rasa Valaitienė –  pasirodė kaip stipriausia komanda tarp visų dešimties konkurse dalyvavusių komandų iš daug didesnių mokyklų ar gimnazijų. Todėl laimėjimo džiaugsmas buvo dar didesnis! Dabar komanda ruošiasi nacionaliniam konkurso finalui, kuris vyks balandžio 8 dieną Vilniuje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.