Plokštiečiai pateko į kitą protmūšio etapą

Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro komanda sėkmingai tęsia vasario 17 d. prasidėjusį  edukacinį konkursą – protų mūšį „Kartu mes Lietuva“.

Vasarį mokykloje  pirmame konkurso etape startavo trys  komandos. Nugalėtojų komanda kovo 10 d. dalyvavo antrajame etape – Marijampolės regiono mokyklų konkurse. Renginio metu netrūko jaudulio, azartiško įsijautimo, nusivylimo atodūsių ir… laimėjimo džiaugsmo. Mokyklos komanda – septintokai Tadas Bernotavičius ir Nojus Pilypaitis, aštuntokė Karolina Būdininkaitė ir dešimtokė Indrė Povilaitytė, mokytoja Gražina Kazarian ir mokinių tėvelių atstovė Rasa Valaitienė –  pasirodė kaip stipriausia komanda tarp visų dešimties konkurse dalyvavusių komandų iš daug didesnių mokyklų ar gimnazijų. Todėl laimėjimo džiaugsmas buvo dar didesnis! Dabar komanda ruošiasi nacionaliniam konkurso finalui, kuris vyks balandžio 8 dieną Vilniuje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.