Plokštiečiai pateko į kitą protmūšio etapą

Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro komanda sėkmingai tęsia vasario 17 d. prasidėjusį  edukacinį konkursą – protų mūšį „Kartu mes Lietuva“.

Vasarį mokykloje  pirmame konkurso etape startavo trys  komandos. Nugalėtojų komanda kovo 10 d. dalyvavo antrajame etape – Marijampolės regiono mokyklų konkurse. Renginio metu netrūko jaudulio, azartiško įsijautimo, nusivylimo atodūsių ir… laimėjimo džiaugsmo. Mokyklos komanda – septintokai Tadas Bernotavičius ir Nojus Pilypaitis, aštuntokė Karolina Būdininkaitė ir dešimtokė Indrė Povilaitytė, mokytoja Gražina Kazarian ir mokinių tėvelių atstovė Rasa Valaitienė –  pasirodė kaip stipriausia komanda tarp visų dešimties konkurse dalyvavusių komandų iš daug didesnių mokyklų ar gimnazijų. Todėl laimėjimo džiaugsmas buvo dar didesnis! Dabar komanda ruošiasi nacionaliniam konkurso finalui, kuris vyks balandžio 8 dieną Vilniuje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.