Sudegė mini ekskavatorius

gaisras eskavatorius
Nuotr. Sudegė mini ekskavatorius, tačiau pavyko išgelbėti sunkvežimį.


Birželio 16 d. Lekėčių seniūnijos Kretkampio kaime esančios sodybos teritorijoje kilo gaisras – čia apie antrą valandą nakties užsiliepsnojo sunkvežimio „MAN“ kėbule pakrautas mini ekskavatorius „VOLVO EC 30“ ( 2001 m.).
 
Kaip informavo Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, gaisro metu sudegė mini ekskavatorius, tačiau sodybos šeimininkui pavyko išgelbėti sunkvežimį.

Birželio 15-osios vakarą į tėvų sodybą grįžęs T. Z. kieme pastatė sunkvežimį, kurio kėbule buvo pakrautas mini ekskavatorius, o pats išvyko į Kauną.

Gerokai po vidurnakčio, kilus gaisrui, sodybos šeimininkas iškvietė ugniagesius, o pats puolė gelbėti technikos. Norėdamas užgesinti atvira liepsna degantį mini ekskavatorių ir nuo ugnies išgelbėti sunkvežimį, sodybos šeimininkas sėdo už vairo ir atbuline eiga sunkvežimį su kėbule esančiu degančiu ekskavatoriumi įstūmė į kūdrą. Liepsnas pavyko greitai užgesinti. Į pagalbą atskubėjęs kaimynystėje gyvenantis ūkininkas sunkvežimį iš kūdros ištraukė su traktoriumi.

Kaip informavo Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, pirmiausia į įvykio vietą atskubėjo Kriūkų ir Lekėčių ugniagesiai. Jiems atvykus, mini ekskavatoriaus jau buvo užgesintas, tačiau dar vis skendėjo dūmuose. Ugniagesiai visiškai užgesino ekskavatorių ir pašalino gaisro židinį.

Pirminiais duomenimis, padegimo versija atmesta. Spėjama, kad ekskavatorius galėjo užsiliepsnoti dėl elektros kibirkšties.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.