Sudegė mini ekskavatorius

gaisras eskavatorius
Nuotr. Sudegė mini ekskavatorius, tačiau pavyko išgelbėti sunkvežimį.


Birželio 16 d. Lekėčių seniūnijos Kretkampio kaime esančios sodybos teritorijoje kilo gaisras – čia apie antrą valandą nakties užsiliepsnojo sunkvežimio „MAN“ kėbule pakrautas mini ekskavatorius „VOLVO EC 30“ ( 2001 m.).
 
Kaip informavo Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, gaisro metu sudegė mini ekskavatorius, tačiau sodybos šeimininkui pavyko išgelbėti sunkvežimį.

Birželio 15-osios vakarą į tėvų sodybą grįžęs T. Z. kieme pastatė sunkvežimį, kurio kėbule buvo pakrautas mini ekskavatorius, o pats išvyko į Kauną.

Gerokai po vidurnakčio, kilus gaisrui, sodybos šeimininkas iškvietė ugniagesius, o pats puolė gelbėti technikos. Norėdamas užgesinti atvira liepsna degantį mini ekskavatorių ir nuo ugnies išgelbėti sunkvežimį, sodybos šeimininkas sėdo už vairo ir atbuline eiga sunkvežimį su kėbule esančiu degančiu ekskavatoriumi įstūmė į kūdrą. Liepsnas pavyko greitai užgesinti. Į pagalbą atskubėjęs kaimynystėje gyvenantis ūkininkas sunkvežimį iš kūdros ištraukė su traktoriumi.

Kaip informavo Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, pirmiausia į įvykio vietą atskubėjo Kriūkų ir Lekėčių ugniagesiai. Jiems atvykus, mini ekskavatoriaus jau buvo užgesintas, tačiau dar vis skendėjo dūmuose. Ugniagesiai visiškai užgesino ekskavatorių ir pašalino gaisro židinį.

Pirminiais duomenimis, padegimo versija atmesta. Spėjama, kad ekskavatorius galėjo užsiliepsnoti dėl elektros kibirkšties.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.