Sudegė mini ekskavatorius

gaisras eskavatorius
Nuotr. Sudegė mini ekskavatorius, tačiau pavyko išgelbėti sunkvežimį.


Birželio 16 d. Lekėčių seniūnijos Kretkampio kaime esančios sodybos teritorijoje kilo gaisras – čia apie antrą valandą nakties užsiliepsnojo sunkvežimio „MAN“ kėbule pakrautas mini ekskavatorius „VOLVO EC 30“ ( 2001 m.).
 
Kaip informavo Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, gaisro metu sudegė mini ekskavatorius, tačiau sodybos šeimininkui pavyko išgelbėti sunkvežimį.

Birželio 15-osios vakarą į tėvų sodybą grįžęs T. Z. kieme pastatė sunkvežimį, kurio kėbule buvo pakrautas mini ekskavatorius, o pats išvyko į Kauną.

Gerokai po vidurnakčio, kilus gaisrui, sodybos šeimininkas iškvietė ugniagesius, o pats puolė gelbėti technikos. Norėdamas užgesinti atvira liepsna degantį mini ekskavatorių ir nuo ugnies išgelbėti sunkvežimį, sodybos šeimininkas sėdo už vairo ir atbuline eiga sunkvežimį su kėbule esančiu degančiu ekskavatoriumi įstūmė į kūdrą. Liepsnas pavyko greitai užgesinti. Į pagalbą atskubėjęs kaimynystėje gyvenantis ūkininkas sunkvežimį iš kūdros ištraukė su traktoriumi.

Kaip informavo Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, pirmiausia į įvykio vietą atskubėjo Kriūkų ir Lekėčių ugniagesiai. Jiems atvykus, mini ekskavatoriaus jau buvo užgesintas, tačiau dar vis skendėjo dūmuose. Ugniagesiai visiškai užgesino ekskavatorių ir pašalino gaisro židinį.

Pirminiais duomenimis, padegimo versija atmesta. Spėjama, kad ekskavatorius galėjo užsiliepsnoti dėl elektros kibirkšties.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.