Sudegė mini ekskavatorius

gaisras eskavatorius
Nuotr. Sudegė mini ekskavatorius, tačiau pavyko išgelbėti sunkvežimį.


Birželio 16 d. Lekėčių seniūnijos Kretkampio kaime esančios sodybos teritorijoje kilo gaisras – čia apie antrą valandą nakties užsiliepsnojo sunkvežimio „MAN“ kėbule pakrautas mini ekskavatorius „VOLVO EC 30“ ( 2001 m.).
 
Kaip informavo Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, gaisro metu sudegė mini ekskavatorius, tačiau sodybos šeimininkui pavyko išgelbėti sunkvežimį.

Birželio 15-osios vakarą į tėvų sodybą grįžęs T. Z. kieme pastatė sunkvežimį, kurio kėbule buvo pakrautas mini ekskavatorius, o pats išvyko į Kauną.

Gerokai po vidurnakčio, kilus gaisrui, sodybos šeimininkas iškvietė ugniagesius, o pats puolė gelbėti technikos. Norėdamas užgesinti atvira liepsna degantį mini ekskavatorių ir nuo ugnies išgelbėti sunkvežimį, sodybos šeimininkas sėdo už vairo ir atbuline eiga sunkvežimį su kėbule esančiu degančiu ekskavatoriumi įstūmė į kūdrą. Liepsnas pavyko greitai užgesinti. Į pagalbą atskubėjęs kaimynystėje gyvenantis ūkininkas sunkvežimį iš kūdros ištraukė su traktoriumi.

Kaip informavo Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, pirmiausia į įvykio vietą atskubėjo Kriūkų ir Lekėčių ugniagesiai. Jiems atvykus, mini ekskavatoriaus jau buvo užgesintas, tačiau dar vis skendėjo dūmuose. Ugniagesiai visiškai užgesino ekskavatorių ir pašalino gaisro židinį.

Pirminiais duomenimis, padegimo versija atmesta. Spėjama, kad ekskavatorius galėjo užsiliepsnoti dėl elektros kibirkšties.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.