Kriminalai (2017-06-23)

Smurtavo
Birželio 18 d. 18.52 val. gautas pranešimas, kad neblaivus (2,26 prom.) 33 metų vyras (g. 1984 m.), gyvenantis Šakiuose, Šaulių g., smurtavo prieš blaivią sugyventinę (g.1981 m.). Smurtautojas sulaikytas.

Apvogė po išgertuvių
Birželio 19 d. gautas pranešimas dėl vagystės. Šių metų birželio 18 d. 9.00 val. moteris (g. 1968m.), gyvenanti Kudirkos Naumiestyje, atsibudusi po vykusių išgertuvių bute, esančiame Kudirkos Naumiestyje, Kranto g., pasigedo ant rankos pirštų buvusių dviejų auksinių žiedų, ausyse įvertų dviejų geltono metalo auskarų ir suknelės kišenėje buvusio mobiliojo ryšio telefono. Nuostolis 712 eurų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.