Kriminalai (2017-06-23)

Smurtavo
Birželio 18 d. 18.52 val. gautas pranešimas, kad neblaivus (2,26 prom.) 33 metų vyras (g. 1984 m.), gyvenantis Šakiuose, Šaulių g., smurtavo prieš blaivią sugyventinę (g.1981 m.). Smurtautojas sulaikytas.

Apvogė po išgertuvių
Birželio 19 d. gautas pranešimas dėl vagystės. Šių metų birželio 18 d. 9.00 val. moteris (g. 1968m.), gyvenanti Kudirkos Naumiestyje, atsibudusi po vykusių išgertuvių bute, esančiame Kudirkos Naumiestyje, Kranto g., pasigedo ant rankos pirštų buvusių dviejų auksinių žiedų, ausyse įvertų dviejų geltono metalo auskarų ir suknelės kišenėje buvusio mobiliojo ryšio telefono. Nuostolis 712 eurų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.