akcija2024 568px

dzipaiPraėjusį savaitgalį galbūt ne vieno rajono gyventojo akį traukė po apylinkes važinėjantys visureigiai. Ir ne be reikalo. Auto sporto klubo „4x4 Šakiai“ organizuotos varžybos sulaukė gerokai didesnio dalyvių dėmesio nei tikėtasi.

Nuotr. „Turizmo“ klasėje, įveikę 120 km maršrutą, varžybų dalyviai jėgas išbandė ir specialiame greičio ruože.

Auto sporto klubo „4x4 Šakiai“ vadovas Arūnas Švelnys kalbėjo, kad nors buvo planuota surengti simbolines varžybas, skirtas susipažinimui su Pasvalio visureigių klubu, dalyvių skaičius pranoko bet kokius lūkesčius. Iš viso turizmo varžybose dalyvavo 27 šakiečių ir pasvaliečių vairuojami džipai. Buvo juokaujančiųjų, kad tiek dalyvių dažnai nesulaukia net Lietuvos čempionatas. Pirmiausiai, norėdami surinkti maksimalų 34 taškų skaičių, vairuotojai su šturmanais važinėjo po rajoną nurodytais keliais, įsiamžino prie pažymėtų objektų. „Gaila, kad turėjome skubėti, nes vietovės ir kraštas labai gražus, vaizdingas, yra kuo pasigrožėti. Ačiū jums už šią suteiktą galimybę“, - po varžybų kalbėjo Pasvalio visureigių klubo prezidentas Vytautas Užtapas.

Startavę Šakiuose, varžybų dalyviai aplankė Gelgaudiškį, Plokščius, Kubilius, Ilguvą ir, panemune, įveikę apie 120 km, atvyko į Kidulius. Čia jie savo jėgas išbandė ir specialiame greičio ruože, kur kiekvienas vairuotojas stengėsi pasiekti kuo geresnį rezultatą. Visgi kai kam ruožą pavyko įveikti ne iš pirmo karto ar ne taip greitai, kaip tikėjosi – vieni klimpo, kiti nesugebėjo pasivyti profesionaliau ar greičiau važiuojančių varžovų.
 
Susumavus visus rezultatus, geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo klubo „4x4 Šakiai“ prezidentas Algimantas Glikas su šturmanu Vytu Miliumi, važiavę „UAZ 469“. Vyrai juokavo, kad ne be reikalo jis ir yra klubo prezidentas – taip važiuoti gali ne bet kas. Antrąją ir trečiąją vietas, surinkę po tiek pat taškų, pasidalijo pasvalietis Gediminas Paužuolis, važiavęs be šturmano ir šakietis Rolandas Kučiauskas, važiavęs su Giedriumi Rinkevičiumi. Ketvirtąją ir penktąją vietas šakiečiai taip pat pasidalijo su svečiais. Jos atiteko Vytautui Martinaičiui, važiavusiam su Šarūnu Vizgirda ir pasvaliečiui Rimvydui Paulauskui, trasą įveikusiam su savo žmona.

Visi prizininkai buvo apdovanoti ne tik taurėmis, medaliais ir ąžuolų vainikais, bet ir rėmėjų „Husqvarna“ prizais, kuriais buvo pagerbti ir visi svečiai. Abu klubai vienas kitam įteikė simbolines atminimo dovanėles, atributiką. Rezultatų aptarimas bei pasidalijimas įspūdžiais vyko ne tik pirtyje, bet ir prie draugiškai kepamo šerno, kopūstienės, kitų vaišių. Svečiai tikino nesitikėję, kad atvykę galės patirti tiek šaunių įspūdžių. Pasvaliečiai, puoselėdami užsimezgusią draugystę, šakiečius į savo kraštą žadėjo pasikviesti pavasarį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos