baneris leidinys

zanavykas3Praėjusį antradienį Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ pralaimėjo Birštono „Jazz - Diremta“ komandai, tačiau komandos vadovas tikina, kad pralaimėjimas patirtas laiku, o dėl to kaltas ir kvailas krepšininkų žaidimas. Džiūgauti galima nebent dėl to, kad pagaliau aiški ir galutinai patvirtinta komandos sudėtis.

Nuotr. Atsinaujinusio „Zanavyko“ pagrindinis sezono tikslas – kitais metais žaisti Nacionalinėje krepšinio lygoje.

Antradienį „Zanavyko“ krepšininkai, kovodami „Perkūno“ Didžiosios taurės turnyre, susitiko su Birštono „Jazz – Diremta“ komanda ir, nors du pirmuosius kėlinius šakiečiai pirmavo, visgi rezultatu 91: 79 pralošė prieš birštoniečius.

Rezultatyviausiai rungtynių metu žaidė R. Ostreika, į priešininkų krepšį pataikęs net 18 taškų. V. Stanevičius surinko 14 tšk., M. Karpičius - 11 tšk., Ž. Danielius pataikė10 tšk. Komandos vadovas Vytautas Strokas teigė, kad šakiečių žaidimas buvo tiesiog žioplas ir kvailas, todėl jie ir pralošė. Be to, jis mano, kad pralaimėjimas patirtas laiku, nes kai kurie krepšininkai po ankstesniųjų dviejų pergalių buvo užrietę nosis. Be to, buvo galimybė pamatyti bei įvertinti klaidas, nesugebėjimą tinkamai žaisti po krepšiu.
 
Ateinantį savaitgalį startuoja Regiono krepšinio lyga, tad jau patvirtinta ir komandos sudėtis. Be praėjusį sezoną žaidusių G. Būdos, M. Karpičiaus, Š. Jurgučio, R. Ostreikos, T. Butkaus, M. Riaukos, P. Valaičio, A. Stanaičio, šį sezoną „Zanavyke“ žais aštuoni nauji žaidėjai.

Į komandą sugrįžo T. Kardauskas, joje žais lukšietis P. Martišius, E. Simonavičius. „Zanavyką“ pastiprins ir praėjusiais metais Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidę krepšininkai - V. Stanevičius (praėjusį sezoną vidutiniškai surinkęs 6.9 tšk.), G. Maciulevičius (7.2 tšk.), G. Ratkevičius, Ž. Danielius (3.5 tšk.), A. Pelš (6.7 tšk.). Jis šakiečiams žinomas kaip vienas iš „Fuji“ komandos lyderių, žaidusių rajono A lygoje.

Pasak komandos vadovo V. Stroko, lyginant dvejų pastarųjų metų komandos sudėtį, šiųmetinė komanda atrodo stipresnė. Be to, sudėtis dar gali būti tikslinama iki sausio 20 dienos. „Mums dar būtinai reikia aukšto žmogaus. Daug ką į vietas sustatys ir pirmosios rungtynės, pažiūrėsime, ką mes galime. Dar vyksta, jei taip galima sakyti, šioks toks apsišaudymas, nes vieną dieną žaidžiame puikiai, o kitą išvis nepažaidžiame“, - kalbėjo V. Strokas. Apie gana plačius „Zanavyko“ užmojus žinome nuo seniau. Komandos siekis kitą sezoną žaisti Nacionalinėje krepšinio lygoje. Kiek tai realu, parodys laikas.

„Zanavykas“ artimiausią savaitgalį namuose žais dvejas rungtynes. Spalio 21 dieną, 18 val., šakiečiai susitiks su Biržų „Rinkuškių alus“ krepšininkais, spalio 22 dieną, 14 val., žais su Panevėžio „Bangenė – Aivera“ krepšininkais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos