baneris leidinys

kartingaiPraėjusį sekmadienį Šakiuose vyko tradicinės kartingų varžybos „Šakiai 2011“, skirtos šios sporto šakos puoselėtojo rajone Aido Januškevičiaus atminimui. Šakiečiams jos buvo ypač sėkmingos – visi keturi varžybose dalyvavę sportininkai ne tik užėmė prizines vietas, bet ir komandinėje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą.

Nuotr. M. Plančiūnas (Nr. 124) šiais metais nepaliko jokių vilčių laimėti daugkartiniam šio sporto laimėtojui I. Domeikai (Nr. 113).

Šiais metais varžybose iš viso dalyvavo 24 sportininkai, kurie, atstovaudami devyniems klubams, varžėsi šešiose klasėse. Ypač sėkmingos jos buvo keturiems šakiečiams, nes visi jie iškovojo prizines vietas. „M-125“ klasėje pirmąją vietą, surinkęs 46 taškus, užėmė Kęstutis Jankauskas. Pernai šioje klasėje jis buvo antrasis.

  • Daugiau nuotraukų iš varžybų rasite čia.

„Laisvoje“ klasėje važiavo Remigijus Plančiūnas, kuris iškovojo trečiąją vietą. Su praėjusių metų varžybomis šio rezultato net nėra ko lyginti, nes pernai jis nebaigė varžybų ir liko paskutinis.
 
Galingiausioje „KZ2 Plius“ klasėje iš viso varžėsi šeši sportininkai, tarp kurių ir du Šakių TSK kartingistai. Šįkart daugkartiniam kartingų sporto laimėtojui, šakiečiui Ignui Domeikai teko nusileisti kraštiečiui Mariui Plančiūnui. Jis surinko aštuoniais taškais daugiau už antroje vietoje likusį A. Domeiką ir užtikrintai tapo šios klasės čempionu. Pernai M. Plančiūnas buvo antrasis, tad šiais metais gerokai atsirevanšavo prieš savo varžovą. Trečiąją vietą, kaip ir pernai, iškovojo jonavietis Aloyzas Čekavičius.

Komandinėje įskaitoje šakiečiai nuskynė visus laurus. Turbūt niekas net nepamena tokio gero rezultato. Šakių TSK, surinkęs 129 taškus, iškovojo pirmąją vietą, antroje vietoje su 90 taškų liko KK „Petrašiūnai“ ir trečioje - KFK „Racing“ Team, kurie surinko 85 taškus. Prasčiausiai sekėsi MS „Kart“ komandai, kuri, surinkusi 29 taškus, liko paskutinioji.

Dar buvo varžomasi „Honda“, „Raket“, „Micro“ klasėse. Tarp dalyvių buvo šiauliečiai, jonaviečiai, klaipėdiečiai, SK „ Ežerietis“, KK „Petrašiūnai“, KFK „Racing“ Team, LMITKC, MS „Kart“ klubams atstovaujantys sportininkai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos