baneris leidinys

girdauskas kalendoriusPrieš savaitę Sintautuose bendruomenei pristatytas ne tik Šakių, bet ir septynioliktasis Sintautų kalendorius.

Nuotr. Kalendoriaus sudarytojas Vitas Girdauskas džiaugėsi jau septynioliktuoju kalendoriaus leidimu.

Kaip ir kasmet, taip ir šių metų Sintautų kalendoriaus struktūra nesikeičia – šventės, vardadieniai, sveikinimai jubiliatams, sukaktys, žymių sintautiečių gimimo datos ir daliai jų skirti straipsniai. Kalendoriaus sudarytojas Vitas Girdauskas džiaugiasi, kad jau tradicija tapusi Juozo Jacevičiaus pasiūlyta rubrika „Namų advokatas“, Raimundo Daniliausko pasižvalgymai po tarpukario spaudą skyrelyje „Istorijos aidai“. Šiam skyreliui rašo ir istorijos ir archyvų profesionalai Antanas Andrijonas ir Kęstutis Vaičiūnas. Pasak sudarytojo, džiugu, kad kalendorius turi jau susiformavusį autorių kolektyvą, tačiau jis kviečia visus, norinčius ir galinčius dalintis mintimis, rašyti, siūlyti, kritikuoti.
 
2016 m Sintautų kalendoriui medžiagą ruošė 20 autorių. Viršelį papuošė menininkų stovykloje „Sintautai 2015“ tautodailininko Zigmo Sederevičiaus sukurtas Sintautų miestelio ženklas, įamžintas fotomenininko Vido Venslovaičio. Būtent jo fotografijos puošia ir sausio pradžioje pristatytą Šakių kalendorių.

Šakių kalendorius pirmąkart buvo pristatytas ir sintautiečiams. Ne kartą susitikimo metu išsakyta mintis, kad abu kalendoriai tarsi broliai. Abu pasaulį išvydo jau septynioliktą kartą, kiekvienas svarbus ir reikalingas tiek rajonui, tiek atskiram žmogui.

Renginio metu šoko Sintautų kultūros centro šokių kolektyvas ,,Sintuola“, gitara grojo ir dainavo Inesa Bagdanavičienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos