akcija2024 568px

soc padekaPraėjusią savaitę šventiškam pasibuvimui Zanavykų muziejuje susirinko socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovai.

Nuotr. Socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovų šventiniame pasitarime susirinkusiesiems buvo padėkota už sunkų, daug pastangų bei jėgų reikalaujantį darbą.

Renginio metu buvo prisiminta, jog prieš šv. Kalėdas rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė, rajono meras Juozas Bertašius ir mero pavaduotojas Edgaras Pilypaitis aplankė rajono vaikų globos namų, dienos centrų auklėtinius, Kukarskės globos namų, Šakių bei Kudirkos Naumiesčio parapijų globos namų gyventojus bei rajono šeimynas.

Kaip šventinio susitikimo metu sakė L. Pocevičiūtė, norisi pasidžiaugti, pabūti būtent su tais žmonėmis, kurie dirba tokį jautrų, atsakingą ir be galo sunkų darbą.
 
„Jūs, ieškodami tinkamiausių įvairių situacijų sprendimo būdų, stengiatės, kad socialinių paslaugų sritis būtų prieinama visiems mūsų rajono gyventojams, kuriems to labiausiai reikia. Ir jaunimui, ir neįgaliesiems, ir pagyvenusiems žmonėms“, – dėkodama kalbėjo vedėja.

Įstaigų vadovus pasveikinti atvykę J. Bertašius bei E. Pilypaitis dėkojo už pasiaukojimą, už kantrybę bei tikėjimą. O vicemeras taip pat palinkėjo asmeninės sveikatos.

„Taip pat linkiu laiko sau. Tai yra svarbūs dalykai, kurie iš mūsų yra vienaip ar kitaip atimami. Jeigu neturėtumėt vidinių rezervų, neturėtumėt iš kur pasisemti dvasinių jėgų, turbūt nė vienas šio darbo negalėtumėte dirbti. Linkiu, kad užtektų jėgų ir dvasinio polėkio, nes tai nėra toks darbas, kai penktą valandą vakaro uždarius duris būtų pamirštos problemos, kurios slegia“, – kalbėjo E. Pilypaitis.

Šventinį mini spektaklį popietės dalyviams padovanojo Šakių neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojai. Vėliau socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovai dalyvavo muziejuje vedamose edukacijose, daugiau sužinojo apie patį  muziejų ir mūsų kraštą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos