baneris leidinys

ciuozyklaPaspaudus šaltukui Šakių kultūros centras vėl suteikė galimybę miesto gyventojams bei svečiams, mėgstantiems atrakcijas ant ledo, mėgautis besisukančiomis rogėmis ant užšalusio Šakių tvenkinio.

Nuotr. Sausio 4 d. Šakių kultūros centro darbuotojai ant miesto tvenkinio vėl sukonstravo roges, kad gyventojai galėtų mėgautis žiemos atrakcijomis.

Šią savaitę Kultūros centro darbuotojai į dienos šviesą ištraukė roges, kurias ši įstaiga yra įsigijusi prieš porą metų, suorganizavo tvenkinio apšvietimą bei muzikos grotuvą su garsiakalbiais, kurie visiems suteikia galimybę malonioje aplinkoje mėgautis žiemos pramogomis net ir vėlyvą vakarą.
 
„Entuziastų tikrai netrūksta. Vos tik pritaisėme roges, iš karto atsirado jaunimo, kuris tuojau pat suskubo išbandyti jas ir ledo tvirtumą. Džiaugiuosi dėl to, kad šįmet žiema dėkinga, priešingai negu pernai, kai mes neturėjome progos iš viso šiomis rogėmis pasinaudoti“, – džiaugiasi kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius.

Čiuožyklą galima įrengti tada, kai ledo storis siekia ne mažiau kaip 12 cm. Kultūros centro direktorius tikisi, kad orai artimiausiu metu bus palankūs sukimosi su rogėmis entuziastams ir šia pramoga bus galima mėgautis dar bent porą savaičių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos