akcija2024 568px

leliu teatrasPrieš pat Naujuosius metus, kalėdinio karnavalo metu, Kudirkos Naumiesčio kultūros centro salėje startavo ir džiugių emocijų  žiūrovams dovanojo Panovių laisvalaikio salės lėlių teatras.

Nuotr. Panovių laisvalaikio salės lėlių teatre – kol kas tik keturi artistai.

Jo vadovė ir režisierė Rūta Bučinskaitė kartu su trimis 5–8 klasių vaikais pristatė spektaklį pagal Kosto Kubilinsko pasaką „Veršelis – kanapių ryšelis“.
 
Panovių laisvalaikio salės lėlių teatro vadovė R. Bučinskaitė sako, kad šis pasirodymas buvo jų teatro debiutas. Idėja sukurti tokį teatrą kilo pačiai vadovei, nes norėjo sugalvoti prasmingą veiklą, kurioje galėtų dalyvauti vyresniųjų klasių moksleiviai. Nusprendusi įkurti lėlių teatrą, pirmiausia vadovė pradėjo gaminti lėles. Tai jai atnešė ne ką menkesnį malonumą negu pati teatro idėja. Prie sceninių dekoracijų kūrimo prisidėjo ir tame teatre vaidinantys vaikai.

Kudirkos Naumiestyje vykęs kalėdinis karnavalas buvo ne vienintelė naujai gimusio lėlių teatro pasirodymo vieta – žiūrams šis spektaklis buvo parodytas Panovių laisvalaikio salėje bei Barzdų kultūros namuose.

Anot pačios vadovės, džiugu, kad visų trijų pasirodymų metu spektaklis susilaukė daug emocijų iš pačių mažiausiųjų žiūrovų, kurie linksmai reagavo, kai spektaklio herojams sekėsi, ir jaudinosi, kai nesisekė. Ateityje R. Bučinskaitė žada dovanoti dar ne vieną pasirodymą mūsų rajono gyventojams – ketina vykti su naujuoju teatru ten, kur tik bus pakviesti. Iki pavasario savo repertuaro keisti neketina, o ateities planų režisierė neatskleidžia, tik sako norinti į šią smagią veiklą įtraukti dar daugiau paauglių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos