baneris leidinys

adamsai savi
Siaubo parkelyje šėliojo ir Kudirkos Naumiesčio kultūros centro mėgėjų teatro „Savi“ aktoriai, vadovaujami režisierės Rugilės Guzovijūtės-Mekšriūnienės. Jie įkūnijo garsaus filmo „Adamsų šeimynėlė“ herojus. Organizatorių nuotr.


Jau savaitė prie Kudirkos Naumiesčio kultūros centro parko medžių parimę siaubą keliantys personažai ar dekoracijos, kurias kūrė mieste įsikūrusios įstaigos. Siaubo parkelį jau pamėgo naumiestiečiai, o įspūdingiausios dekoracijos autorių laukia kultūros centro įsteigtas prizas.
 
Artėjant Helovinui Lietuvoje kuriami Helovino parkai ar miesteliai, kuriuose galima pamatyti begalę bauginančių personažų, išbandyti adrenaliną keliančias pramogas. Įvairių rajono kampelių erdves taip pat papuošia šviečiančios moliūgų skulptūros, o štai Kudirkos Naumiesčio kultūros centras šįmet kvietė naumiestiečius kurti Siaubo parkelį.

Pasak Kudirkos Naumiesčio kultūros centro kultūrinės veiklos organizatorės, kultūrinių projektų vadovės Editos Šlakaitienės, ne viena rajono kultūros įstaiga artėjant Helovinui dažniausiai kviečia į moliūgų skaptavimo konkursus ir jais išpuošia erdves, o Kudirkos Naumiestyje norėjosi padaryti kitaip ir paįvairinti miesto gyvenimą.

„Tikrai nepopuliarinam šios šventės, todėl parkelį bus galima lankyti iki spalio 26 d. Džiugu, kad parkelį lanko naumiestiečiai, dieną daugiausiai su vaikais, vakare jaunimas. Sutemus kultūros centro lange demonstruojami dar ir siaubo vaizdeliai“, – pasakojo parkelio sumanytoja E. Šlakaitienė.

Siaubo parkelyje spalio 18 d. vakarą šėliojo ir Kudirkos Naumiesčio kultūros centro mėgėjų teatro „Savi“ aktoriai, vadovaujami režisierės Rugilės Guzovijūtės-Mekšriūnienės. Jie tapo garsaus filmo „Adamsų šeimynėlė“ herojais ir nufilmavo trumpą siužetą, kurį galima pamatyti kultūros centro feisbuko profilyje.

Dekoracijas kūrė ne tik patys kultūros centro darbuotojai, bet ir Vinco Kudirkos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupė „Pelėdžiukai“, gimnazijos penktokai, Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus, Vinco Kudirkos muziejaus kolektyvas.

Daugiausiai kultūros centro feisbuko paskyroje „patinka“ surinkusios dekoracijos kūrėjas bus apdovanotas kultūros centro įsteigtu prizu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos