baneris leidinys

pyne pora uz poros
„Pynės“ jaunimas konkursinio festivalio „Pora už poros“ nacionaliniame ture įvertintas pirmo laipsnio diplomu. Asmeninio archyvo nuotr.

Praėjusį šeštadienį Prienuose vyko suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursinio festivalio „Pora už poros“ nacionalinis turas, kuriame dalyvavo per antrojo turo virtualią peržiūrą atrinkti 66 šokėjų kolektyvai. Puikiai įvertinti ir rajono atstovai – „Pynės“ šokėjai.
 
Nacionaliniame ture varžėsi merginų, jaunimo ir vyresniųjų liaudiškų šokių grupės iš visų šalies regionų. „Pynės“ jaunimas, pakerėjęs savo pasirodymais, iškovojo pirmo laipsnio diplomą.

„Ačiū mano šokėjams, kad ir tokiu sunkiu metu jie sunkiai ir kantriai dirbo, vėl ir vėl įrodydami, kad „Pynės“ jaunimas nepasiduoda, kad jokios pandemijos nebaisios – kai švyti akys ir šoka širdis“, – savo vadovaujamo kolektyvo įvertinimu savo socialinio tinklo paskyroje džiaugėsi vadovė Vitalija Venienė.

2020-aisiais lietuviškam sceniniam šokiui sukako 115 metų, tad šiųmetis festivalis, vykęs jau tryliktąjį kartą, skirtas šiai sceninio šokio sukakčiai paminėti, kartu parodyti, kad liaudies sceniniai šokiai gali būti pateikiami šiuolaikiškai, moderniai, skambant ir šių dienų muzikai, bet išlaikant lietuvių liaudies šokių tradicijas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos