Stiprins jaunimo politiką

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė pasirašė naują Regioninės jaunimo politikos stiprinimo 2015–2017 metų veiksmų planą, kurio pagrindinis tikslas – stiprinti jaunimo politikos įgyvendinimą savivaldybių teritorijose, užtikrinant tarpžinybinį ir tarpsektorinį bendradarbiavimą ir infrastruktūrą bei atsižvelgiant į jaunimo poreikius.
 
Šiame veiksmų plane ypatingas dėmesys įgyvendinant jaunimo politiką regionuose visus trejus metus bus skiriamas jaunimo užimtumo, aktyvumo ir motyvacijos didinimui, verslo sektoriaus įtraukimui į jaunimo politikos savivaldybėse įgyvendinimą. Taip pat jaunimas bus tikslingiau informuojamas aktualiais klausimais apie vykdomą jaunimo politiką, švietimą, įdarbinimą ir laisvalaikio galimybes, sveikatos stiprinimą, nusikalstamumo prevenciją.

Rengiant Regioninės jaunimo politikos stiprinimo 2015-2017 metų veiksmų planą darbo grupėje dirbo apie 30 žmonių - tai įvairių ministerijų, institucijų, dirbančių su jaunimu, atstovai. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kvietimu darbo grupėje triūsė Vilniaus, Telšių, Šakių, Kėdainių ir Rokiškio savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriai. Socialinės apsaugos ir darbo ministrė A. Pabedinskienė Regioninės jaunimo politikos stiprinimo 2015-2017 metų veiksmų planą pasirašė šių metų sausio 9 dieną.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip kovoti prieš žiaurų elgesį su gyvūnais?

klausimelis 04 26Mindaugas iš Zapyškio:

Nepriklausomai, kur laikomas šuo, ant grandinės ar voljere, reikia jam sudaryti sąlygas. Nelaikyčiau žiauriu elgesiu su gyvūnu, jei jis ant grandinės gali lakstyti po visą kiemą. Kartais grandinė gali suteikt šuniui daugiau laisvės nei gyvenimas voljere. Manau, ir dabar yra numatytos pakankamai griežtos bausmės kovai prieš žiaurų elgesį su gyvūnais, nes, kiek žinau, yra ir baudžiamoji atsakomybė – laisvės atėmimo bausmė.

klausimelis 04 26 2

Lina iš Šakių:

Manau, kad pririšti šunį prie grandinės nėra blogai, bet tokie įvykiai, kai norima jais atsikratyti itin žiauriais būdais, yra netoleruotini. Jei jau nėra galimybės ar noro laikyti šuns ar katės, galima kreiptis į gyvūnų globos įstaigas, bet ne kažkur išvežt ir atsikratyt. Manau, kad už žiaurų elgesį su gyvūnu bauda nuo 200 iki 1 tūkst. eurų jau būtų žmogui bausmė.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.