baneris leidinys

Jau artimiausią savaitgalį, spalio 23–24 dienomis, labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ vykdys tradicinę maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Tiesa, šįkart akcijoje dalyvaus tik dvi rajono organizacijos, tai Šakių vaikų globos namai ir „Namai visiems“, geriau žinoma tiesiog kaip labdaros valgykla.

Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Pilypaitytė informavo, kad akcija vyks trijose parduotuvėse – „Maximoje“ ir „IKI Eko“ paramą rinks „Namai visiems“, o „Aibės“ parduotuvėje įsikurs Vaikų globos namų savanoriai. Šiais metais dėl koronaviruso grėsmės akcijoje nusprendė nedalyvauti Šakių socialinių paslaugų centras, nors organizatoriai skelbia, kad bus imtasi papildomų atsargumo priemonių.
 
„Sumažinome savanorių skaičių, parduotuvėse bus laikomasi saugaus atstumo, dėvimos apsauginės veido kaukės bei vienkartinės pirštinės, užtikrinsime akcijoje dalyvavusių savanorių atsekamumą. Šios saugumo priemonės yra suderintos su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais, kurie patikino, kad nurodytos priemonės yra pakankamos, jog „Maisto banko“ akcija galėtų įvykti saugiai“, – rašoma pranešime, akcentuojant ir tai, kad, dėl koronaviruso neįvykus pavasarinei akcijai, ši ypač svarbi, nes tai vienintelė galimybė surinkti ilgiau galiojančių maisto produktų akcijoje dalyvaujančioms socialinėms organizacijoms, neslepiančioms, kad jų atsargos jau visai išseko.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos