baneris leidinys

bielskiene mikelionisGintarė MARTINAITIENĖ
 
Praėjusį ketvirtadienį savivaldybės administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis priėmė įsakymą dėl įpareigojimų Socialinių paslaugų centro direktorei Vilmai Bielskienei. Tiesa, nors buvo žadėta išnagrinėti direktorės prašymą dėl to, kad centre nereikalingos administratoriaus pareigybės, dabar J. Puodžiukaitis sako, kad jo tai neliečia.
 
Nuotr. Konfliktuojantys D. Mikelionis ir V. Bielskienė toliau dirbs po vienu stogu, nes rajono valdžia jau kelis mėnesius nesiryžta priimti esminių sprendimų.
 
Įpareigojo įsakymu
 
Vasario 21 dieną administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija pateikė išvadas dėl susiklosčiusios situacijos, padarytų pažeidimų, tačiau jokių priemonių ar sankcijų imtasi nebuvo. Tuomet J. Puodžiukaitis sakė, kad galutinį tašką šioje istorijoje dės kovo pabaigoje posėdžiausianti rajono taryba. Praėjusią savaitę jis teigė, jog buvo išsiaiškinta, kad pakanka tik jo įsakymo. Tad ketvirtadienį jį ir priėmė. Įsakymu jis biudžetinės įstaigos Socialinių paslaugų centro direktorę V. Bielskienę įpareigojo iš esmės pagerinti darbą, atsižvelgiant į rajono tarybos nuostatuose bei administracijos direktoriaus patvirtintame pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas. Pagal įsakymą direktorė privalo stabilizuoti situaciją, atkuriant normalius darbinius ir tarpusavio santykius kolektyve. Iki šių metų birželio 21 dienos V. Bielskienė turi įregistruoti Lukšių neįgaliųjų padalinio veiklą Juridinių asmenų registre bei padengti ne pagal paskirtį panaudotas lėšas.

Direktoriaus neliečia

Prieš dvi savaites V. Bielskienė administracijos direktoriui įteikė pareiškimą, kuriame teigiama, jog centre nereikalingos administratoriaus pareigybės. Tuomet J. Puodžiukaitis sakė, kad pakaks jo sprendimo ir bus aišku, kad administratoriaus pareigas einantis Darius Mikelionis arba lieka darbe, arba ne. „Greičiausiai šią savaitę priimsiu sprendimą. Reikės mano įsakymo, kad arba lieka darbe, arba ne“, - prieš dvi savaites sakė J. Puodžiukaitis. Kovo 21 dieną priimtame įsakyme apie tai neužsimenama nė žodžiu. Tad, susisiekę su administracijos direktoriumi, teiravomės, kodėl. „Manęs tai neliečia“, - paaiškino direktorius, patikslinęs, kad tai direktorės reikalas. Tačiau būtent jo įsakymu darbą Socialinių paslaugų centre Darius Mikelionis pradėjo kaip sekretorius – kasininkas, o vėliau ši pareigybė buvo pakeista į administratoriaus. J. Puodžiukaitis teigė, kad ir toliau tiek V. Bielskienė, tiek D. Mikelionis kaip dirbo, taip ir dirbs. Tačiau ne vienas valdininkas ne kartą yra sakęs, kad jiems kartu dirbti esant tokiai konfliktinei situacijai tiesiog neįmanoma. To kartkartėmis teiraujasi net į redakciją paskambinę skaitytojai, kuriems įdomu, kodėl taip ilgai neišsprendžiama ši situacija ir nepriimami esminiai sprendimai. „Daug ką gali kalbėti“, - išsakytus teiginius komentavo J. Puodžiukaitis. Tad belieka tik interpretuoti, kuo visa tai baigsis, kai gavus tiesioginius pareiškimus niekas nepriima konkrečių sprendimų. Kaip pasakė vienas skaitytojas, dirbs tol, kol vienas kitam perkąs gerkles. Tik ar taip turėtų vykti biudžetinėje, savivaldybei priklausančioje įstaigoje, kai rajono valdžia žino konfliktinę situaciją, jos niuansus, bet iš esmės jos nesprendžia?

(Pusiau) atviri asmeniškumai

Penktadienį išplatintame savo leidinyje „Mano rajonas“, D. Mikelionis išsako savo poziciją tiek dėl konflikto Socialinių paslaugų centre, tiek dėl rajono laikraščių „Valsčius“ ir „Draugas“ vaidmens šioje istorijoje. Lietuvos Respublikos piliečiu prisistatantis centre dirbantis administratorius mano, kad žiniasklaida neobjektyvi ir ant jo visiškai nepelnytai ir nepagrįstai pila purvą. Be to, laikraščių žurnalistes jis kaltina neva pusiau atvirai deklaruojančias asmeniškumus elektroniniuose laiškuose, tačiau turbūt pamiršo, kad visai neseniai tom pačiom žurnalistėms ir kitoms dailiosios lyties atstovėms pats rašė komentarus, komplimentus bei savo pastebėjimus apie jų išvaizdą, trumpus sijonus, šeimyninę padėtį ir kitus, gana intymius dalykus. Tad galbūt juos paviešinus paaiškėtų, kas ir kam iš tikrųjų deklaruoja pusiau atvirus ar net visai atvirus asmeniškumus?

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos