baneris leidinys

socialdemokrataiGintarė MARTINAITIENĖ
 
Prieš savaitę į ataskaitinę - rinkiminę konferenciją rinkosi Socialdemokratų partijos Šakių rajono skyriaus nariai. Susitikimo metu išklausytos tiek pirmininko, tiek pavaduotojų bei kitų atsakingų asmenų ataskaitos, perrinkta valdžia. Vienbalsiai nuspręsta, kad skyriui antrąją kadenciją vadovaus Seimo narys Mindaugas Bastys, jam padės keturi pavaduotojai.
 
Nuotr. M. Bastys dėkojo visiems partiečiams, nes nuo bendro įdirbio priklauso rezultatas, kuris jį džiugina.
 
Vertindamas skyriaus darbą M. Bastys tikino, kad tendencijos labai neblogos. Be to, jis džiaugėsi ir šimtaprocentiniu grupių atstovų bei kviestų partiečių dalyvavimu. Ačiū tarė visiems dirbusiems rengiantis Seimo rinkimams, nes rezultatai, kaip teigė Seimo narys, įpareigoja dar labiau pasitempti. „Be jūsų darbo neturėtume tokio rezultato“, - dėkojo partijos pirmininkas. Spalio mėnesį vykusių rinkimų antrojo turo metu už M. Bastį rinkėjai balsavo visose rinkimų apylinkėse.

Socialdemokratai norėtų, kad skyriui priklausytų dar daugiau narių, paskutiniais duomenimis, jų yra apie 230. Skyriuje yra 12 grupių. „Augimas tikrai yra ir tai džiugina“, - tikino Seimo narys. Jis džiaugėsi, kad pernai įstojo penki nauji nariai iki 30 metų, tad manoma, kad partija stabilesnes pozicijas išsikovoja ir tarp jaunimo, ne tik tarp vyresnio amžiaus žmonių. Iš viso per praėjusius metus partiją papildė 11 naujų narių. Geru žodžiu minėtos pasipildžiusios Šakių, Kriūkų, Kudirkos Naumiesčio bei Gelgaudiškio grupės. Ypač suaktyvėjo Barzdų grupė, kai į ją įstojo bendruomenės centro pirmininkė Ilona Leleivienė, su kuria atėjo ir aštuonios naujos moterys. „Džiaugiuosi ir žaviuosi, kad pasėta gera sėkla“, - komplimentų negailėjo skyriaus pirmininkas. Tačiau ne visos grupės ir ne visos seniūnijos tokios aktyvios. Artimiausiu metu partijos grupes planuojama įkurti Griškabūdyje, Lekėčiuose, aktyvinti reikėtų Sudargo, Kidulių, Lukšių, Panovių grupes, nes M. Basčio nuomone, potencialo ten yra.

Pasiektais rezultatais džiaugėsi ir pirmininko pavaduotojai Rimgaudas Lebedžinskas, Algimantas Damijonaitis, Ramutė Alytė Bastienė, frakcijos seniūnas Bernardinas Petras Vainius, jauniesiems socialdemokratams vadovaujantis Martinas Eimutis bei atsakingas sekretorius Viktoras Lebedžinskas. „Ne viskas blizga, bet pasidžiaugti tikrai turime kuo. Partijos prestižas rajone ūgtelėjęs“, - teigė A. Damijonaitis. Faktiškai vienbalsiai visi pabrėžė, kad reikia stiprinti ir aktyvinti grupių darbą, pritraukti naujų narių bei galvoti ir ruoštis artėjantiems savivaldybių rinkimams. A. Damijonaitis siūlė galvoti apie partijos programą, strategiją, tam reikalui sudaryti darbo grupę. „Reikia, kad žmonės matytų, jog esame kompetentingi, kad informacija apie tai pasiektų kiekvieną žmogų ir kiekvieną sodybą“, - teigė pirmininko pavaduotojas. Ne tik jis, bet ir kiti partiečiai teigė, kad rajono valdyme matomos tam tikros spragos, kurias reikia spręsti. M. Eimutis kalbėjo apie tai, kad reikia aktyvinti jaunimą, kuris nebijotų veikti, kritikuoti ir būti reakcingas. Mąstoma ir apie internetinio puslapio kūrimą, didesnę informacinę sklaidą. Apskritai, šioje partijoje, kaip tikino pranešėjai, dirbama skruzdėlyno, ranka rankon principu, kai ypač vertinamas kolektyvinis darbas, tad ir rezultatai kalba patys už save. Neliko nepastebėtas ir paties M. Basčio įdirbis, važinėjimas po seniūnijas, grupių lankymas, aktyvinimas. Be to, stebėtina ir pagirtina, kad skyriaus administracija ypač gerai žino funkcijas ir pareigas, kurios nesidubliuoja, tad nors skyrius išsiskiria pavaduotojų gausa, jų funkcijos skirtingos.

Vienbalsiai nuspręsta, kad skyriui ir toliau vadovaus M. Bastys, jam talkins ne trys, kaip iki šiol, o keturi pavaduotojai – R. Lebedžinskas, A. Damijonaitis. R. A. Bastienė bei naujai išrinkta Raminta Bastytė, kuri, kaip ir M. Eimutis, dirbs su jaunimu. Susirinkimo metu taip pat buvo patvirtinta taryba, prezidiumas, išrinkti delegatai į gegužės pradžioje vyksiantį partijos suvažiavimą.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos