baneris leidinys

Praėjusį ketvirtadienį su Sveikatos apsaugos ministru Vyteniu Povilu Andriukaičiu susitiko šalies savivaldybių gydytojai ir visuomeninės sveikatos biurų vadovai. Susitikime dalyvavo ir mūsų rajono savivaldybės gydytoja Daina Bagdonienė ir biuro direktorius Viktoras Lebedžinskas.
 
Po vizito savivaldybės gydytoja pasakojo, kad kiekviena savivaldybė išsakė savo rajonui opiausias problemas, tačiau beveik visų rajonų atstovai pabrėžė specialistų trūkumą. Šiuo klausimu perspektyvos itin liūdnos, nes yra tokių rajonų kur dabar didžiulis specialistų trūkumas, o prisikviesti naujų – tiesiog neįmanoma. „Ministras kalbėjo, kad jei medikai ruošiami už valstybės lėšas, tai gal reiktų sukurti sistemą, kad jie priverstinai kurį laiką atidirbtų ligoninėse“, - teigė D. Bagdonienė.

Kalbėta ir apie tai, kad vis sunkiau sekasi išlaikyti esamus medicinos punktus. Kai kuriuose vietovėse, pasak rajono savivaldybės gydytojos, jie uždarinėjami. Be to, nemažai tokių vietovių, kur ypač trūksta ir vaistinių. Visgi, kaip apibendrino D. Bagdonienė, mūsų rajone situacija nėra tokia bloga kaip kitur.

Neaišku, ar ministras savo pažadą ištesės, tačiau jis tikino aplankysiąs visas šalies savivaldybes, nes nori pats su jomis susipažinti, susidaryti bendrą vaizdą. Pažadėta, kad  aptartos ir iškeltos gydytojų bei biurų vadovų problemos bus mėginamos spręsti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos