baneris leidinys

muziejus litexpoLapkričio 6 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo Zanavykų muziejus dalyvavo mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų parodoje „Mokykla 2015“.
 
Nuotr. Praėjusią savaitę Zanavykų muziejaus darbuotojai parodoje „Mokykla 2015“ pristatė edukacinę programą „Senų daiktų istorijos“.
 
Tai renginys, skirtas visai Lietuvos švietime dalyvaujančiai ir jį kuriančiai bendruomenei. Jame gerąja patirtimi dalijasi valstybinių švietimo centrų, mokyklų vadovai ir verslo įmonės, mokytojai ir mokiniai, nevyriausybinių organizacijų atstovai. Šiais metais dalyvavo daugiau nei 100 įmonių ir švietimo įstaigų iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Estijos ir Prancūzijos.

Paroda „Mokykla 2015“ užėmė 2 parodų sales. Vienoje iš jų – Atradimų laboratorijoje – savo veiklą ir edukacines programas pristatė Lietuvos muziejai. Šioje erdvėje moksleiviai kartu su savo mokytojais dalyvavo praktinėse veiklose, kurios leido suprasti jungtis tarp gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos, jų praktinį pritaikomumą, reikšmę kasdieniam gyvenimui bei mūsų istorijos pažinimui.

Zanavykų muziejus pristatė edukacinę programą – „Senų daiktų istorijos“. Edukacijos metu muziejaus darbuotojai supažindino su senoviniais namų apyvokos daiktais ir darbo įrankiais, naudotais mūsų krašto protėvių. Besidomintys edukacine programa sužinojo jų paskirtį ir naudojimo principą, taip pat turėjo galimybę patys išbandyti kai kuriuos seniau naudotus prietaisus ir įrankius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos