Šeimų šventė sulaukė didelio vaikų ir suaugusių dėmesio

batutu fiesta
Nors pramogų šventės metu netrūko, ilgiausios vaikų eilės nusidriekė prie batutų, kuriais buvo galima mėgautis nemokamai. D. Pavalkio nuotr.


Šeštadienį Šakių J. Lingio parke nušurmuliavo Tarptautinei šeimos dienai paminėti skirta šventė. Jau trečią kartą ją rajono gyventojams dovanojo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Šakių skyrius bei šventės iniciatorius Seimo narys Giedrius Surplys.
 
Rodos, tokiai šventei, kuri jau tampa tradicine ir kasmet pritraukia vis didesnį būrį tiek vaikų, tiek suaugusių, ir oras buvo it užsakytas. Susirinkusius renginio dalyvius su Šeimų diena pasveikino meras bei LVŽS Šakių skyriaus pirmininkas Raimondas Januševičius, pakvietęs visus gerai praleisti laiką, kad ši diena išliktų įsimintina ilgam, nes atrakcijų paruošta išties daug ir visiems.   

Pramogų renginio metu tikrai netrūko. Scenoje vienas kitą keitė jaunieji atlikėjai, cirko artistai bei šokėjai, o vaikai savo kantrybę tikrino stovėdami nemenkose eilėse prie batutų, kuriais buvo galima mėgautis nemokamai. Kiti stojo į eilę prie Ukrainos atributika papuoštos palapinės, kad būtų išpiešti veidukai, trypčiojo laukdami, kol prasidės sportinės estafetės, kurias organizavo Šakių sporto klubas „Audra“, ar sukiojosi tarp vienas už kitą gražesnių triušiukų, kuriuos šakiečiams atvežė ir parodą suorganizavo Veislinių gyvūnų augintojų klubo vadovas Edmundas Reimerys.

Susirinkusiųjų laukė ir daugiau atrakcijų – į šventę užsuko savo motociklų gaudesiu suaugusių ir vaikų dėmesį patraukęs būrys baikerių,  pasigaminti skirtuką knygai edukacijoje „Varlytė įšoko į knygą“ kvietė Lukšių bibliotekininkė Rima Bakienė. Pavargusieji galėjo atsipūsti ant čia pat pievoje ištiestų pledukų ir pagalvėlių-varlyčių, kurias atvežė ir fotosesijai pakvietė Varlių namelio šeimininkė Reda Pečiulienė-Šilingė. Čia pat buvo galima ir jos surinktas knygeles apie varlytes pavartyti.

Didžiulio vaikų dėmesio sulaukė po šventę vaikštinėjusi keleto metrų aukščio balta meškutė ir jos draugas tigras, su kuriais skubėjo įsiamžinti ar tik šiaip apsikabinti ir vaikai, ir suaugusieji.

Tiesa, po šventės internetinėje erdvėje pasipylė diskusijos dėl renginio dalyviams pasiūlytų sportinių rungčių. Konkrečiai užkliuvo alaus bokalo laikymas, per dantį patraukta ir nuskambėjusi daina „Kancaras“. Svarstyta, ar tikrai tai pats tinkamiausias turinys Šeimų šventei, kurią organizuoja už blaivybę pasisakanti partija.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.