Žvirgždaičių biblioteka – geriausias jaunimo draugas

Įvertinimu džiaugėsi (iš kairės) tiek Šakių viešosios bibliotekos direktorė Kristina Lebedžinskienė, tiek Žvigždaičių padalinio bibliotekininkė Asta Baubonienė, įsiamžinusios su kultūros viceministru Rimantu Mikaičiu bei Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos prezidente Danguole Abazoriuviene. Šakių viešosios bibliotekos nuotr.

Gegužės 9–10 d. Šakių viešosios bibliotekos direktorė Kristina Lebedžinskienė ir Žvirgždaičių padalinio bibliotekininkė Asta Baubonienė dalyvavo Skuodo r. savivaldybės Romualdo Granausko viešojoje bibliotekoje vykusioje konferencijoje „Bibliotekos XXI amžiuje: patirtis ir ateities įžvalgos“, iš kurios grįžo ne tuščiomis.

Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija, šiemet mininti 25-erių metų veiklos sukaktį, kasmet organizuoja Metų nominacijų konkursą, o konferencijos metu buvo įteikti apdovanojimai laimėtojams. Viešųjų bibliotekų kaimo padalinių (filialų) kategorijoje „Biblioteka – geriausias vaikų ir jaunimo draugas“ nugalėtoja tapo Žvirgždaičių biblioteka.

Konkurso laimėtojus sveikino kultūros viceministras Rimantas Mikaitis, Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos prezidentė Danguolė Abazoriuvienė.

„Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mažo padalinio dideli ir ryškūs darbai, telkiant jaunimą turtinančioms veikloms, buvo pastebėti ir įvertinti“, – skelbia Šakių viešoji biblioteka.

Tai jau antras laimėjimas Metų nominacijų konkurse. Pirmasis gautas 2022 m. vykusioje konferencijoje, kai už projektą „Kudirka+Jablonskis. Atgiję hologramose“ Šakių viešoji biblioteka apdovanota kategorijoje „Inovacijų biblioteka 2021“.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.