Tarp mažųjų miestelių – geriausi

Šakių „Atrakcijos“ komanda finale finišavo devintoje vietoje, o mažųjų miestų įskaitoje pasirodė geriausiai. Asmeninio archyvo nuotr.

Gyvų „Auksinio proto“ žaidimų finalas praėjusį savaitgalį įvyko Palangoje, o jame puikų žaidimą ir žinias demonstravo ir Šakių „Atrakcijos“ komanda. Jie finišavo devintoje vietoje, o mažųjų miestų įskaitoje finale pasirodė geriausiai.

Kaip teigė vienas iš komandos žaidėjų, vicemeras Darius Jakavičius, kaip mažai bendruomenei tai išties džiugus pasiekimas, juolab kad realiai „Atrakcija“ atstovauja ne tik Šakiams, bet ir visam regionui.

„Esame trečias miestas po Vilniaus ir Klaipėdos“, – džiaugėsi D. Jakavičius.

Kaip žinia, „Atrakcijos“ komandą sudaro beveik visi pedagogai, finale žaidė aštuoni žmonės – be vicemero D. Jakavičiaus ir komandą palaikančio jo sūnaus Juro, dalyvavo mokytojai Jolanta Laurinaitienė, Vidmantas Zokas, Saulius Jazukevičius, Alvydas Grinkevičius, Karolina Grockienė, taip pat Irena Peleckienė bei Jadvyga Rudzis.

Gyvi „Auksinio proto“ žaidimai į Šakius ir vėl sugrįš bei naujas sezonas prasidės rudenį – antradieniais. Planuojama, kad gyvi žaidimai ir toliau vyks Šakių kultūros centre, kur laukiami ne tik šio žaidimo veteranai, bet ir visi naujokai. Paskutiniu metu Šakiuose rinkdavo penkios komandos.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.