Teatro šventėje pasirodė mažieji artistai

sakietukasĮ mažųjų teatralų ir šio žanro meno mėgėjų širdis penktą kartą tuku tuku ritmu pasibeldė vaikų dramos kolektyvų šventė „Šakietukas“.
 
Nuotr. Šakių kultūros centre penktą kartą nušurmuliavo vaikų dramos kolektyvų šventė „Šakietukas“.
 
Gegužės 24 dieną Šakių kultūros centre įvyko renginių režisierės Laimos Kajokaitės – Balčiūnienės organizuota vaikų dramos kolektyvų šventė „Šakietukas“. Po metų pertraukos, nuo 2008-ųjų kasmet vykstanti šventė šįkart žiūrovus pradžiugino penkių kolektyvų suvaidintais spektakliais.

Pirmieji pasirodė L. Kajokaitės – Balčiūnienės vadovaujamo Šakių kultūros centro vaikų teatro „Kaukas“ kolektyvas, suvaidinęs pjesę - pasaką pagal Lentvario vidurinės mokyklos vaikų ir mokytojų scenarijų „Lapsio kelionė“. J.Geniušo komediją „Jonuko liga“ suvaidino Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos vaikų teatras. Kauno rajono Voškonių kultūros centro vaikų teatras „Vitaminas T“ atvežė spektaklį „Kolumbo gimtadienis“ pagal J. Erlicką. Taip pat pasirodė jurbarkiečiai, suvaidinę spektaklį „Aš esu aš“ bei Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro vaikų teatras, parodęs pastatymą pagal Christijano Bienieko ir Vanesos Walder romaną „Meilė skausmas ir rūgštynės“.

Už dalyvavimą šventėje Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius visų kolektyvų vadovams įteikė Padėkos raštus. Po pasirodymų mažieji artistai vaišinosi mero dovanotu tortu, Šakių baseine dalyvavo draugiškose maudynėse.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.