Mokytojams – premijos

Savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl premijų skyrimo mokytojams.
 
Nuspręsta Metų mokytojo premiją (1 tūkst. eurų) skirti Šakių „Žiburio“ gimnazijos ekonomikos ir verslumo mokytojai Daivai Palukaitienei. Tos pačios gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Nijolei Vaičiulienei skirti 300 eurų premiją už pilietiškumo ugdymą. Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro informacinių technologijų mokytojai Rūtai Krištopaitienei 300 eurų premija skirta už inovacijų taikymą ugdyme.

Minėti pedagogai yra pirmieji, kurie apdovanojimams atrinkti pagal praėjusiais metais gruodį patvirtintą mokytojų skatinimo ir apdovanojimo tvarką, kandidatūras svarstė ir specialiai sudaryta komisija, o rekomendacijas teikė ugdymo įstaigų vadovai. Tiesa, didelio susidomėjimo nebuvo sulaukta – iš viso buvo pateiktos tik penkių mokytojų kandidatūros.

Tarybos narys Ričardas Lekavičius svarstė, kad Metų mokytą turėtų rinkti platesnė auditorija, kritikavo, kad į procesą nėra įtraukti tėvai, tad siūlė klausimą išimti iš darbotvarkės. Visgi 22-iems balsavus už, sprendimas buvo priimtas, apdovanojimai bus įteikti pedagogų šventinio renginio metu.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.