Ilgapirščiams nebaisus nei 36 metrų aukštis

Sausio 11 d. į darbą atėję darbuotojai, kurie šiuo metu vykdo Šakių kultūros centro rekonstrukciją, rado neįtikėtiną vaizdą – kranininkas, įlipęs į 36 metrų aukštyje esančią krano kabiną, pastebėjo, kad ši apvogta.

Kabinoje darbuotojas nerado nešiojamo skaitmeninio televizoriaus ir šildytuvo. Įsikabaroti į 36 metrų aukštyje esančią krano kabiną ir iš jos nulipti žemyn su grobiu, ko gero, galėjo tik nebijantis aukščio bei nutrūktgalviškumo nestokojantis vagis.

Šakiuose rekonstruojamo kultūros centro statybvietė yra aptverta ir saugoma. Nuostolis 116 eurų.
 
Vagišiui nereikėjo laužtis, nes kabinos durelės nebuvo rakinamos.

Galimas daiktas, jog ilgapirštis žinojo, kokių vertingų daiktų yra kranininko darbo vietoje, todėl stačiomis kopėčiomis ropštėsi į dešimties aukštų namui prilygstančią krano viršūnę.

Apvogtas kranininkas apie vagystę pranešė Šakių policijai.

Pareigūnams iškilo problema, kaip apžiūrėti aukštybėse esančią nusikaltimo vietą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.