baneris leidinys

dumcius grigaitiene
Kovo 3 d. savivaldybėje tradicinio seniūnų pasitarimo metu buvo pasveikintas naujasis Slavikų seniūnas Valdas Dumčius. R. Plaušinaitytės-Šerkšnienės nuotr.

Pirmąjį mėnesio antradienį savivaldybėje tradiciškai vyksta seniūnų pasitarimas. Kovo mėnesio  pasitarimas prasidėjo šventiškai – seniūnai pasveikino naująjį savo kolegą, Slavikų seniūną Valdą Dumčių.
 
Nuo vasario 17 d. Slavikų seniūno pareigas einančiam V. Dumčiui šis seniūnų pasitarimas buvo pirmasis. Čia jis, kaip ir prieš porą mėnesių Kidulių seniūne tapusi Renata Švelnytė, buvo pasveikintas tapęs seniūnų kolektyvo nariu. Dvejus metus Slavikų seniūnijai laikinai vadovavo Sudargo seniūnė Rita Grigaitienė, kuri ir perdavė jaunesniam kolegai ne tik seniūnijos vairą, bet ir sveikinimus bei linkėjimus nuo visų seniūnų. Naujų kolegų šiltai priimtas ir pasveikintas seniūnas nesutriko ir, atėjus metui pasisakyti apie vykdomus ir planuojamus artimiausiu metu atlikti darbus, papasakojo apie tai, ko ėmėsi per pirmąsias dvi vadovavimo savaites.

Administracijos direktorius Dainius Grincevičius informavo, kad šiuo metu vyksta konkursai Žvirgždaičių ir Kudirkos Naumiesčio seniūnijų seniūnų pareigoms užimti, dokumentus dar galima priduoti iki kovo 9 dienos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos