baneris leidinys

padekaGintarė MARTINAITIENĖ

Ritiniuose gyvenantis Kęstutis Kasparevičius atvyko padėkoti medikams už suteiktą pagalbą ir itin juos nustebindamas įteikė tortą. Vyriškis įsitikinęs, kad Priėmimo skyriuje suteikta pagalba jį ištraukė iš mirties gniaužtų.

Nuotr. Dėkingumo tortas iš K. Kasparevičiaus rankų buvo įteiktas Priėmimo skyriaus darbuotojoms.

K. Kasparevičius tik pirmadienį grįžo iš Kauno klinikų, kur jam buvo diagnozuotas miokardo infarktas, o jau antradienį su tortu rankose pas savo gelbėtojus, kaip pats įvardijo, keliavo į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių. K. Kasparevičius įsitikinęs, kad jei ne šio bei Reanimacijos skyrių specialistų pagalba, jo šiandien jau galėjo ir nebūti tarp gyvųjų...
 
K. Kasparevičius pasakojo, kad pasijutęs blogai kreipėsi į savo šeimos gydytoją Šakių poliklinikoje. Žmona bandė užregistruoti ir sutarti dėl apžiūros. „Šiais laikais, jei nori pakliūti pas savo gydytoją, prieš kokią savaitę užsiregistruoti reikia. Nueini, eilė žmonių, visi iš anksto susitarę, tai niekas ir nekreipia dėmesio. Atrodo, sveikas diedas atėjo“, - pasakojo ritiniškis. Nors dėl apžiūros su šeimos gydytoja buvo susitarta, tačiau laukimas darėsi vis labiau nepakeliamas. „Krūtinę spaudžia, rankas suka, įeini į patalpą, trūksta oro, tai sėdžiu lauke ant suoliuko ir nežinau, ką daryti, laukiu“, - prisiminimais dalijosi K. Kasparevičius. Jis sako, gerai, kad pro šalį ėjo, berods, Šakių greitosios medicinos pagalbos stotyje dirbantis vyriškis rekomendavęs nedelsiant kreiptis į Priėmimo skyrių. „Jau nežinojau, ką daryti. Pasakiau, kas yra ir klausiau, kaip elgtis. Tai liepė greit keliauti į Priėmimą“, - prisiminimais dalijosi vyriškis. Dabar jis sako kiekvienam patartų nedelsti, nes nežinai, galbūt čia jau bėga paskutinės tavo gyvenimo akimirkos. „Tikriausiai jau būčiau miręs taip ir nesulaukęs pagalbos, nes jau naktį prastai jaučiausi“, - guodėsi K. Kasparevičius.

Jausdamas dėkingumą medikams jis antradienį su tortu rankose pas juos ir nukeliavo bei padėkojo už suteiktą pagalbą bei linkėjo sėkmės toliau dirbant šį prasmingą darbą. „Aišku, tai jų darbas, pareiga, bet vis vien...“, - apie sumanymą atsidėkoti kalbėjo K. Kasparevičius. Netikėtai aplankytos Priėmimo skyriaus darbuotojos, sulaukusios tokio įvertinimo, buvo itin nustebusios ir teigė, jog tokie atvejai jų darbo praktikoje itin reti. „Labai malonu, kad taip saldžiai įvertinote. Labai ačiū. Linkime jums nesirgti“, - priimdama tortą kalbėjo Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vyresnioji slaugos administratorė Irena Petrauskienė.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos