baneris leidinys

2015 m. gruodžio 7 d. įsiteisėjo Kauno apygardos teismo baudžiamasis įsakymas buvusiam VSAT Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnui, kuriam buvo skirta 2510,79 euro bauda bei numatyta baudžiamojo poveikio priemonė – teisės dirbti valstybės tarnyboje atėmimas dviem metams.

Sargybų skyriaus pasienietis (25 m.) buvo sulaikytas dar šių metų birželio 15d. Kaune vieno prekybos centrų automobilių stovėjimo aikštelėje. Pasienietis įtartas bendrininkavimu gabenant kontrabandą ir piktnaudžiavimu tarnyba. Įtarta, kad pareigūnas buvo gavęs 500 eurų kyšį. Jis tuomet buvo uždarytas į areštinę. Netrukus teismas pasienietį nušalino nuo tarnybos. Sieną su Rusija saugančioje Kudirkos Naumiesčio užkardoje dirbantis vyras buvo sulaikytas ne tarnybos metu ir neuniformuotas.

Šiuo baudžiamuoju įsakymu pareigūnas buvo pripažintas kaltu dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi bei bendrininkavimo neteisėtai gabenant akcizais apmokestinamas prekes. Už tai jam buvo skirta 100 MGL bauda. Vadovaujantis Baudžiamojo proceso kodekso nuostatomis, baudą sumažinus trečdaliu ir įskaičius ikiteisminio tyrimo metu laikinajame sulaikyme išbūtą laiką, buvusiam pasieniečiui teks sumokėti 2510,79 eurų baudą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos