„Maisto banko“ akcijoje daugiausiai aukojo makaronus ir cukrų

maisto bankasLietuvos prekybos centruose vykusi jubiliejinė 20-oji „Maisto banko“ akcija pasižymėjo žmonių dosnumu. Šiai akcijai neabejingi liko ir Šakių r. gyventojai.
 
Nuotr. Šakių socialinių paslaugų centras akcijos metu surinko 698 vnt. įvairių produktų.
 
Spalio 16–17 d. Šakiuose, kaip ir visoje Lietuvoje, akcijos metu trijų prekybos centrų pirkėjai aukojo maisto produktų labiausiai nepasiturintiems. Spalio 16 d. Mažojoje „Maximoje“ produktus rinko bei ragino aukoti VšĮ „Šakių Vaišnavų kultūros centras“ drauge su aštuoniais savanoriais, 17 d. toje pačioje „Maximoje“ darbavosi Visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Šakių vaikų dienos centras. 16 d. „Iki“ parduotuvėje aukojamus produktus rinko Šakių r. žmonių su negalia sąjunga, kuriems talkino 11 savanorių, o 17 d. produktus rinko VšĮ „Šakių vaikų globos namai“ drauge su 18 savanorių. V. Kudirkos gatvėje esančioje „Aibėje“ 16–17 d. darbavosi Šakių socialinių paslaugų centras, kuriam padėjo 30 savanorių.

Kaip ir kiekvienais metais, žmonės daugiausiai aukojo makaronus, cukrų bei aliejų. Iš viso organizacijos surinko 460 pakelių makaronų, 205 pakelius cukraus bei 172 butelius aliejaus. Mažiausiai buvo aukojama kavos, vaisių konservų ir uogienės, šokolado, higienos priemonių. Per dvi akcijos dienas iš viso surinkta 13 pakelių kavos, 21 indelis vaisių konservų ir uogienės, 33 plytelės šokolado bei 31 vnt. higienos priemonių.

Jubiliejinėje „Maisto banko“ akcijoje Šakiuose daugiausiai aukotojų (201) sulaukė Šakių socialinių paslaugų centras, kuris iš geradarių surinko 698 vnt. įvairiausių produktų, Šakių vaikų dienos centro savanoriams 421 vnt. produktų suaukojo 143 rajono gyventojai. Šakių vaikų globos namams pavyko surinkti 308 vnt. produktų, kuriuos paaukojo 143 asmenys, 219 vnt. įvairiausių produktų iš 100 žmonių surinko Šakių r. žmonių su negalia sąjunga, o „Šakių Vaišnavų kultūros centras“ iš 114 aukotojų surinko 194 vnt. įvairių produktų. Kaip pastebėjo Šakių socialinių paslaugų centro direktorė Vilma Bielskienė, šioje akcijoje rajono gyventojai buvo dosnesni ir suaukojo daugiau produktų nei pavasarinėje akcijoje.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.