Socialinės darbuotojos reikalus aptarė susirinkime

Šakių rajono savivaldybės posėdžių salėje vyko paskutinis šiais metais socialinių darbuotojų susirinkimas. Nors vyravo šventinės nuotaikos, buvo paliesti ir keli reikšmingi klausimai.
 
Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė supažindino su Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pakeitimais ir papildymu. Nuo 2014 m. sausio mėn. socialinę pašalpą savivaldybės teiks vykdydamos savarankišką savivaldybių funkciją, kuri finansuojama iš savivaldybių biudžetų lėšų. Pagrindinis tikslas – didinti piniginės socialinės paramos tikslingumą ir veiksmingumą. Norima, kad savivaldos vaidmuo didėtų, būtų išplečiamos jos teisės ir atsakomybė už socialinės pašalpos nepasiturintiems gyventojams teikimo taiklumą ir veiksmingumą.

Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Pilypaitytė apibendrino Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo nuostatų taikymą praktikoje ir kitus aktualius darbinius klausimus.

Su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis rajono socialines darbuotojas pasveikino rajono savivaldybės meras J.Bertašius, vicemerė R.Rauktienė, Šakių meno mokyklos mokiniai ir Šakių sutrikusio intelekto asmenų užimtumo centro lankytojai.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.