Socialinės darbuotojos reikalus aptarė susirinkime

Šakių rajono savivaldybės posėdžių salėje vyko paskutinis šiais metais socialinių darbuotojų susirinkimas. Nors vyravo šventinės nuotaikos, buvo paliesti ir keli reikšmingi klausimai.
 
Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė supažindino su Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pakeitimais ir papildymu. Nuo 2014 m. sausio mėn. socialinę pašalpą savivaldybės teiks vykdydamos savarankišką savivaldybių funkciją, kuri finansuojama iš savivaldybių biudžetų lėšų. Pagrindinis tikslas – didinti piniginės socialinės paramos tikslingumą ir veiksmingumą. Norima, kad savivaldos vaidmuo didėtų, būtų išplečiamos jos teisės ir atsakomybė už socialinės pašalpos nepasiturintiems gyventojams teikimo taiklumą ir veiksmingumą.

Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Pilypaitytė apibendrino Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo nuostatų taikymą praktikoje ir kitus aktualius darbinius klausimus.

Su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis rajono socialines darbuotojas pasveikino rajono savivaldybės meras J.Bertašius, vicemerė R.Rauktienė, Šakių meno mokyklos mokiniai ir Šakių sutrikusio intelekto asmenų užimtumo centro lankytojai.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.