Diskutavo rajono seniūnai

Gruodžio 12 dieną vykusiame seniūnų susirinkime buvo aptarti darbiniai seniūnijų veiklos klausimai. Rajono savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjas  Kęstutis Kuncaitis pristatė Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų panaudojimą 2014 metais, kurioje atskiroms sritims numatyta skirti daugiau kaip 1,9 mln. litų.
 
Lėšos paskirstomos atsižvelgiant į gyventojų skaičių, žemės ūkio naudmenų kiekį ir kelių tinklo ilgį. Kiekviena seniūnija turės su Ūkio skyriumi atskirai suderinti savo pateiktas paraiškas ir aptarti finansavimo galimybes. Kaip pastebėjo K.Kuncaitis, galioja tokia tvarka, kad jei kelias nėra 6 metrų pločio, jokių darbų iš Kelių direkcijos fondo lėšų vykdyti negalima. Anot seniūnų, pagal esamus seniūnijų poreikius, keliams skiriamas finansavimas kasmet yra nepakankamas. Šakių rajono seniūnijų teritorijose itin daug sugadintų, duobėtų kelių, kurių remontui reikalingos papildomos lėšos. Pasak Lukšių seniūno Vido Cikanos, kaimo vietovėse kelius dažniausiai sugadina miškininkų bei ūkininkų naudojama sunkiasvorė technika. „Vieni kelius gadina, o kiti turime rūpintis, kaip juos sutaisyti“,- esama situacija piktinosi Lukšių seniūnas. Papildomų lėšų kelių remontui ir priežiūrai bus prašoma skirti ir iš rajono biudžeto. Administracijos direktorius  Juozas Puodžiukaitis visus seniūnus paragino iki šių metų pabaigos susitvarkyti  visus nebaigtus darbus, pristatyti savivaldybei visas reikalingas ataskaitas. Administracijos direktoriaus pavaduotojas Algimantas Damijonaitis supažindino seniūnus su Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos įgyvendinimo aprašo keitimo aspektais.  Kitais metais numatyta papildomai iš respublikos biudžeto skirti apie 200 tūkst.litų, kuriuos seniūnijos galės panaudoti ūkio reikmėms reikalingai technikai įsigyti.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.