Paskelbė konkurso nugalėtojus

Siekiant paminėti Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną, Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė organizavo vaikų piešinių konkursą „Saugūs gatvėje ir kelyje!“ ir skelbia konkurso nugalėtojus.

Ji informuoja, kad konkursui piešinius pateikė moksleiviai iš Gelgaudiškio ir Sintautų pagrindinių mokyklų, Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro (MDC) Lekėčių skyriaus, Gelgaudiškio „Šaltinio“ ugdymo centro.
 
Pasak pareigūnės, labiausiai temą atskleidžiančius piešinius pateikė ir konkurso nugalėtojais tapo  Austėja Grigaitė iš Sintautų pagrindinės mokyklos, Paulius Baranauskas iš Gelgaudiškio „Šaltinio“ ugdymo centro, Goda Bybartaitė iš Panemunių MDC Lekėčių skyriaus, Karina Virbauskaitė ir Goda Rudaitytė iš Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos. Konkurso nugalėtojai gaus saugaus eismo priemonių rinkinius, o visi dalyvavę piešinių konkurse – atšvaitus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.