Paskelbė konkurso nugalėtojus

Siekiant paminėti Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną, Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė organizavo vaikų piešinių konkursą „Saugūs gatvėje ir kelyje!“ ir skelbia konkurso nugalėtojus.

Ji informuoja, kad konkursui piešinius pateikė moksleiviai iš Gelgaudiškio ir Sintautų pagrindinių mokyklų, Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro (MDC) Lekėčių skyriaus, Gelgaudiškio „Šaltinio“ ugdymo centro.
 
Pasak pareigūnės, labiausiai temą atskleidžiančius piešinius pateikė ir konkurso nugalėtojais tapo  Austėja Grigaitė iš Sintautų pagrindinės mokyklos, Paulius Baranauskas iš Gelgaudiškio „Šaltinio“ ugdymo centro, Goda Bybartaitė iš Panemunių MDC Lekėčių skyriaus, Karina Virbauskaitė ir Goda Rudaitytė iš Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos. Konkurso nugalėtojai gaus saugaus eismo priemonių rinkinius, o visi dalyvavę piešinių konkurse – atšvaitus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.