Griškabūdžio gimnazijoje oficialiai atidaryta atnaujinta krepšinio aikštelė

aikstele griskabudyje
Griškabūdžio gimnazijos direktorius Arūnas Šalnaitis, kadaise ir pats šioje aikštelėje mėtęs į krepšį, pasidžiaugė, jog suvienijus jėgas mokyklai, miestelio bendruomenei ir rajono savivaldybei per mėnesį pavyko aikštelės dangą pakeisti į šiuolaikišką ir saugią sportuoti. A. S. Šulskytės nuotr.

Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Praėjusio pirmadienio rytą Griškabūdžio gimnazijos stadionas aidėjo nuo mokinių ir mokytojų plojimų ir džiaugsmo šūksnių. Čia oficialiai atidaryta atnaujinta krepšinio aikštelė. Tai pirmas žingsnis rajono mokyklų sporto aikštynų modernizavimo link.

Griškabūdžio gimnazijos direktorius Arūnas Šalnaitis susirinkusiuosius trumpai supažindino su atnaujintos krepšinio aikštelės istorija ir atskleidė, jog ir pats čia žaidė krepšinį dar tada, kai jos danga buvo tokia, kokie dabar yra mokyklos stadiono bėgimo takai.

„Po varžybų būdavau molinas iki pusės ir nuo mamos gaudavau bartis, kad taip išsitepiau, – prisiminimais dalinosi A. Šalnaitis. – Kai 2000-aisiais Griškabūdžio mokyklos mokinys Dainius Adomaitis kartu su Lietuvos rinktine olimpinėse žaidynėse Sidnėjuje iškovojo trečią vietą ir gavo premiją, atvyko pas mus ir sako: „Imkit tą premiją ir padarykim kietą dangą.“ Sukooperavom lėšas su savivaldybe ir užliejom asfaltą. Ir iki šiol visi žaidė ant šios asfaltuotos aikštelės.“

Gimnazijos direktorius pasidžiaugė, kad praėjus 23-ejiems metams ir vėl įvyko idėjų sugeneravimas. Gimnazija, suvienijusi jėgas su rajono savivaldybe ir miestelio bendruomene, vėl atnaujino krepšinio aikštelės dangą. Šįkart į gumuotą šiuolaikišką, saugesnę sportuoti ir, tikėtina, tarnausiančią taip pat ilgai, kaip buvusioji.

Ir štai su nekantrumu laukta akimirka, palydėta gimnazijos bendruomenės plojimais ir džiaugsmingais šūksniais, – rajono savivaldybės meras Raimondas Januševičius ir A. Šalnaitis perkirpo simbolinę atidarymo juostelę. Pasak mero, džiugu, kad ruduo lepina gerais orais ir šia aikštele bus galima dar ir šiais metais pasinaudoti. Jis ragino vertinti tai, kas sutvarkyta ir gimnazijos bendruomenei padovanojo krepšinio kamuolį žadėdamas, kad bus krepšinio kamuolių tiek, kiek mokiniams reikės. 

Žodis ne žvirblis, paleisi – nesugrįš. Griškabūdžio gimnazistai šio pažado greičiausiai nepamirš, nes atnaujinta krepšinio aikštelės danga taps ne tik mokyklos, bet ir visos miestelio bendruomenės traukos objektu. Net gimnazijos direktorius panoro įvertinti jos privalumus ir su mero dovanotu kamuoliu padarė pirmą sėkmingą metimą į krepšį.

Vėliau rankos taiklumą išbandė ir meras, vicemerai Darius Jakavičius ir Egidijus Peleckis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas, Griškabūdžio seniūnas Saulius Naumavičius, miestelio bendruomenės centro pirmininkė Agnė Paškauskienė.  

Vicemeras D. Jakavičius džiaugėsi, kad pagaliau startavo rajono švietimo įstaigų sporto aikštynų atnaujinimas ir pirmoji krepšinio aikštelę atsinaujino Griškabūdžio gimnazijos bendruomenė.

Griškabūdžio bendruomenės pirmininkė A. Paškauskienė prisiminė, kad idėja atnaujinti krepšinio aikštelės dangą kilo prieš porą metų, tačiau tuomet projektinei veiklai nepavyko gauti pinigų, todėl kreiptasi į rajono savivaldybę.

„Nesitikėjau, kad taip greitai – per mėnesį laiko – pavyks viską įgyvendinti. Griškabūdžio bendruomenės centras šiam projektui atidavė visą iš gyventojų pajamų mokesčio gautą paramą, nes tai yra bendri pinigai, todėl ir turi būti skirti visai bendruomenei“, – patikino A. Paškauskienė.

Kaip informavo A. Šalnaitis, guminė krepšinio aikštelės danga kainavo 14 tūkst. eurų – 7,5 tūkst. finansavo rajono savivaldybė, 5 tūkst. eurų surinko pati gimnazija, 1,5 tūkst. eurų prisidėjo Griškabūdžio bendruomenė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.